انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-01-30 10:29 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان آیا کسی تا حال ساچمه ی H&N Baracuda Hunter و H&N Baracuda Hunter Extreme کالیبر ۵.۵ رو روی سلاح دیانا ۴۶۰ مگنوم امتحان کرده؟ برای شکار با این سلاح تا ۴۰ تا ۵۰ متری مناسب هستن (نسبت به جی اس بی و کراسمن هالوپوینت)؟ اگه بخوام تهیه کنم کدومش رو بگیرم و بهتر جواب میده؟
ممنون از پاسخ دوستانی که تجربه دارن... Khansariha (8)

از دوستان کسی نبود؟ آخه میخوام فردا این ساچمه ها رو سفارش بدم، اگه خوب باشن...
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
به نظر من به نسبت جی اس بی و کراسمن ساچمه های H&N در رده پایین تری قرار میگیرند .از طرف دیگر در بسته های 200 تایی عرضه میشن و ساچمه 21 گرینی کمی برای 460 سنگین هستش.Khansariha (8)
(2014-01-31 10:28 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من به نسبت جی اس بی و کراسمن ساچمه های H&N در رده پایین تری قرار میگیرند .از طرف دیگر در بسته های 200 تایی عرضه میشن و ساچمه 21 گرینی کمی برای 460 سنگین هستش.Khansariha (8)

ممنون رضا جان از پاسخ... اما رضا جان باراکودا هانتر کالیبر ۵.۵ چیزی حدود ۱۸.۲ گرین و باراکودا هانتر اکستریم چیزی حدود ۱۹ گرین هست... با این وجود باز هم برای ۴۶۰ مگنوم سنگینه به نظرت؟ از نظر دقت به پای جی اس بی میرسن؟
Khansariha (8)
بخشید من وزن مدل باراکودا معمولی رو ذکر کردم .اگر به ساچمه های h&n رتبه خوب رو داد رتبه جی اس بی میشه عالی.
دکتر جان هیچی جای ساچمه جی اس بی اگزوکت رو نمیگیره حالا چه 16 یا 18 گرینی.Khansariha (8)
(2014-01-31 10:51 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخشید من وزن مدل باراکودا معمولی رو ذکر کردم .اگر به ساچمه های h&n رتبه خوب رو داد رتبه جی اس بی میشه عالی.
دکتر جان هیچی جای ساچمه جی اس بی اگزوکت رو نمیگیره حالا چه 16 یا 18 گرینی.Khansariha (8)

خواهش میکنم رضا جان. Khansariha (8)
راستش خودم دارم از جی اس بی ها استفاده میکنم. تنها موردشون هم جنس نرمشون هست که خیلی باید مراقبشون بود که دامنشون چوله نشه (مخصوصا وقت شکار)... ولی فکر میکنم که باراکوداها کمتر دچار چولگی بشن، اینطور نیست؟ (تا حالا خودم تست نکردم)
دوستان عزیز یه سوال ذهن منو درگیر کرده
من میبینم که همه از ساچمه پرومگنوم راضی هستن و گروپ های به نسبت خوبی هم ازش میگیرن ولی من با وجود اینکه به لحاظ وزنی ساچمه ها رو هم دستچین میکنم ولی باز هم خیلی گروپ جالبی نمیده . قضیه چی میتونه باشه ؟ممنون از راهنمایی
در ضمن اسلحه وایرخ 80 کالیبر 4.5
(2014-01-31 11:09 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز یه سوال ذهن منو درگیر کرده
من میبینم که همه از ساچمه پرومگنوم راضی هستن و گروپ های به نسبت خوبی هم ازش میگیرن ولی من با وجود اینکه به لحاظ وزنی ساچمه ها رو هم دستچین میکنم ولی باز هم خیلی گروپ جالبی نمیده . قضیه چی میتونه باشه ؟ممنون از راهنمایی
در ضمن اسلحه وایرخ 80 کالیبر 4.5
دوست عزیز
اکثرآ اونهایی که راضی هستند در کالیبر 5.5 هست و عملکردش در این کالیبر تلرانس کمتری از 4.5 داره و کیفیت ساختش در کالیبر 4.5 اونقدر جالب نیست
من برای دیانا 52 در کالیبر 4.5 و 5.5 استفاده کردم و نتیجه در کالیبر 4.5 بعد از 30 متر غیر قابل پیش بینی بود ولی در کالیبر 5.5 این مسئله در حدود 45 الی 55 متری نمایان میشد و البته نباید این رو به مفهوم اینکه کالیبر 5.5 برتر هست قلمداد کرد و این طور باید در نظر بگیریم که کلا سا خت ساچمه کالیبر پایین کمی دقت و کیفیت بیشتری میطلبه و در پرو مگنوم این مورد رعایت نشده
dager جان ممنون از راهنمایی شما من دنبال یه ساچمه هستم که به درد شکار بخوره ( البته بحث سر شکار نیست چون فصلش تموم شده فقط برا دونستم میخوام ) و دقت قابل قبول و قیمت مناسبی داشته باشه هستم . اسلحه هم وایرخ 80 کالیبر 4.5
یا غریب الغربا
دوستان برای دیانا 470 سراغ ساچمه های تی اس 22 نرید که خیلی پرت میزنه . با شستشو کمی بهتر میشه ولی بازم خوب نیست و پرومگنوم خیلی بهتر از اونه.
(2014-02-01 02:51 AM)Raptor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای دیانا 470 سراغ ساچمه های تی اس 22 نرید که خیلی پرت میزنه . با شستشو کمی بهتر میشه ولی بازم خوب نیست و پرومگنوم خیلی بهتر از اونه.

دوستان دقیقا همین تجربه رو من در مورد تی اس ۲۲ روی دیانا ۴۶۰ کالیبر ۵.۵ دارم... اصلا مناسب این سلاح نیست و خیلی هم با زور سر ساچمه وارد لوله میشه و مقداری از دم ساچمه هم بیرون میمونه. در مورد پرومگنوم هنوز تست نکردم... Khansariha (8)
لینک مرجع