انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خخخخخخخخ کلا شیراز ساچمه و این چیزا ارزونه منم کم و بیش زیاد میرم اونجا باهام آشنا هستن قیمت خریدشون 3500 هست اینوری که خودش میگفت که باور کن از اینم کمتر میگیرن من موندم قیمت پرومگنوم توی خود بارسنولا چنده که با این همه واسطه و دست به دست گشتن اینجا میفروشن 4000 تومن
0HALFMAN201 جان 5.5 هستند
4.5 پرسیدم گفت تموم کرده یه جا فروخته بود احتمالا باید همین کیفیتی باشه یه گروپ ازش گرفتم توی بخش گروپ توی 35 یاردی 5 تا تیر توی یه نقطه خیلی حال کردم
شاهین جان ساچمه خوب هم تو شیراز گیر میاد؟جی اس بی کراسمن باراکودا ...
چند مدتی میشه ساچمه های خیلی خوبی وارد شیراز شده.
باراکودا داره میگه 23 تومان.
جی اس بی 31 تومان.
سامگ یانگ 28 میگه 24 تومان.
یه چند تا ساچمه خیلی خوبه دیگه هم داره که همشون گنبدی شکل هستند و قیمتاش هم از 20 شروع میشه تا 30
جلال جان اگه میشه آدرس مغازه ای که جی اس بی داره رو لطف کنید
هرچی که فکرشو بکنید از نظر ساچمه حتی 6.35 هم آورده بدن که حق بدین برا ایران عجیبهKhansariha (8)
فکر کنم برای دکور اورده
شاید این هفته اومدم شیراز اگه میشه شماره تلفن یا آدرس مغازه رو لطف کنین تا یه سری بزنمKhansariha (48)
بله 2 شماره دارم درست نمیدونم کدومش هستن مشکلی نیست مغازشون کنار همه

09178585650 خداپرست فروشگاه غزال 09173033926 تلفون مغازه 07112227403
09177026147 عفیفی فروشگاه عفیفی 09178073295 تلفون مغازش هم 07112249326
Khansariha (8)
آدرسش هم شیراز خیابان زند جنب زیرگزر خیابان دهنادی Khansariha (8)
دوستان ..کسی است که با ساچمه hunter شرکت h&n کار کرده باشه؟ ساچمه خوب و دقیقی است؟
منظورتون اوم مدل نوک پهنه؟ اگه منظورتون اونه زیاد جالب نیست
اگه منظورت باراکودا هانتر هست که فکر نکنم اینجا گیربیاد و شکل ساچمه تقریبا مثل باراکودا هست ولی یه سوراخ نوک اون هست و در دقت و مسافت بیشترین نمره رو گرفته (پنج خط برای دقت و مسافت)
لینک مرجع