انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
برای کالیبر 4.5 مگن.م فقط باراکودا 10.5 گرین و جی اس بی 10.5 گرین و جی اس بی 13 گرین
قبلا gamo ts10 هم موجود بود که بد نبود نسبت به قیمتش
از دوستان کسی هستن که این ساچمه رنجر دراگون۱۸گرین رو روی at44امتحان کرده باشن؟البته در فواصل ۳۰ متر و بالاتر
دوستان تهرانی شما که دسترسی به این ساچمه رنجر دراگون 18 گرین دارین اگه امکانش هست یه تستی از این ساچمه روی at44 داشته باشین تا اگه خوب بود کاربرا با دید باز و خیال راحت بتونن این ساچمه رو تهیه کنن.مرسی
دوستان به نظرشما وزن ساچمه مناسب برای bt 65 rb qe چند گرین باید باشه؟؟؟؟یا چه نوع مارکی واسه این اسلحه خوبه؟؟Khansariha (8)
سلام من تجربه باراکودا روبی تی65 روداشتم خیلی خوب میزد ازاونایی که سرش برش + اینجوری خورده
(2011-03-08 01:11 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین ساچمه باری شما امین جان پروهانتر هستش که عالیه Khansariha (214)

دوست عزیز مشکل اینه که این ساچمه تو بازار نیس.اگه سراغ داری من میخوام
(2015-01-12 04:40 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تهرانی شما که دسترسی به این ساچمه رنجر دراگون 18 گرین دارین اگه امکانش هست یه تستی از این ساچمه روی at44 داشته باشین تا اگه خوب بود کاربرا با دید باز و خیال راحت بتونن این ساچمه رو تهیه کنن.مرسی

سلامKhansariha (8)
دوستان من هم مثل دوست عزیمARROWنیاز به یه گروپ ازساچمه رنجر دراگون 18دارم
اگه دوستان لطف کنن Khansariha (172)خیلی ممنون میشمKhansariha (219)
ارادتKhansariha (8)
(2015-01-17 06:58 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-12 04:40 PM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامKhansariha (8)
دوستان من هم مثل دوست عزیمARROWنیاز به یه گروپ ازساچمه رنجر دراگون 18دارم
اگه دوستان لطف کنن Khansariha (172)خیلی ممنون میشمKhansariha (219)
ارادتKhansariha (8)

والله اقا مهرداد الان چند روزه که منتظر گروپگیری از این ساچمه روی at هستم تا ببینم اگه خوب بود از نمایندگی خرید کنم.ولی دوستان مثل اینکه هنوز قصد بررسی این ساچمه رو ندارن!!میترسم زمانی از این ساچمه ها گروپ گیری بشه که نمایندگی تمام ساچمه هاشو فروخته باشه!
(2015-01-13 01:18 AM)seywan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-03-08 01:11 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین ساچمه باری شما امین جان پروهانتر هستش که عالیه Khansariha (214)

دوست عزیز مشکل اینه که این ساچمه تو بازار نیس.اگه سراغ داری من میخوام
البته 4سال پیش که مسیح جان این پست رو ارسال کردن پروهانتر تو بازاربود!
دوست عزیز کمی به روز باشید...
دوستان تجربه ای در ساچمه JSB با کالیبر 4.53 - 4.5 داشته اند!؟ من خودم 4.51 استفاده کردم ولی 4.53 نه!
لینک مرجع