انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا ما چشامون درومد انقد خوندیم و جوابمون رو پیدا نکردیم.
ساچمه دقیق ، سنگین و در مجموع مناسب برای evanix ar6 چیه؟
با سلام
همونطور که تو اکثر کرونوگرافیها و تست سایتهای مختلف اشاره کردن ساچمه های سام یانگ 28.5 گرینی روی Evanix AR6 خوب جواب میده.هم از نظر قدرت و هم دقت.ساچمه های JSB هم مناسب هستن اگر بتونی گیر بیاری
(2011-07-15 09:13 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
همونطور که تو اکثر کرونوگرافیها و تست سایتهای مختلف اشاره کردن ساچمه های سام یانگ 28.5 گرینی روی Evanix AR6 خوب جواب میده.هم از نظر قدرت و هم دقت.ساچمه های JSB هم مناسب هستن اگر بتونی گیر بیاری

از راهنمایی تون متشکرم . فقط یه سوال دیگه هم دارم.ساچمه های JSB انواع مختلف دارن . کدوم نوعش بهتر ؟
جی اس بی هوی حرف نداره وزنش هم 25.4 گرین
بنده با اقا مسیح بسییییییییییییییییییییییییار موافقم با این نوع ساچمهKhansariha (8)
برای مانستر ساچمه باراکودا خیلی خوب جواب میده سامیانگ رو تست کردم بنظرم افتش بیشتر از باراکودا بود Khansariha (8)
برای وایرخ 100 بارکودا عالی و دقت هم بی نظیرهKhansariha (8)Khansariha (8)
Khansariha (214)دوستان من هم والتر رو با باراکودا تست کردم عجب ساچمه توپیه از فاصله 30 متری از 5 شلیک 4 تا ساچمه خورد روی هم خیلی ساچمه دقیقی هست و قدرت نفوذ خوبی هم داره!
دوستان فرق بین پرو مگنوم با پروهانتر کالیبر4.5 چیه و استفاده از کدوم واسه شکار از نظر تخریب بهتره مرسی
(2011-07-20 09:48 AM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فرق بین پرو مگنوم با پروهانتر کالیبر4.5 چیه و استفاده از کدوم واسه شکار از نظر تخریب بهتره مرسی

پرو هانتر نسبت به پرو مگنوم دارای سر گردتر و گنبدی تر هست و دقت اون از پرو مگنوم بیشتر هست و به نظرم باید تخریب بالایی هم داشته باشد
لینک مرجع