انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقا مهدي اين ساچمه اچ ان هست و اصليشه (لااقل تقلبيش هنوز ديده نشده)كيفيت ساخت بالايي داره حتي خط قالبش ديده نميشه اين مدل ليبل چسبي داره
اوني كه ما ميگيم ليبل كاغذي يا چاپي اون درباره گامو پرو مگنوم و گامو مگنوم انرژيه
(2011-04-03 11:59 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا جلال پس ديديد اون كليپ رو؟Khansariha (8)
تفنگ رو بسته بود و موقع شليك داخل يه دوربين ديگه رو نگاه ميكرد ولي اينو ميخوام بگم دقت تيرش چقدر زياده اگه دست لرزش نداشته باشه!تو قوطي رندم چن تا تيرش رو وزن كرد بجز يكي كه 15.6 گرين بود بقيه همه شون 15.7 گرين بودند!اين يعني كيفيت ساخت عالي

مدلي كه قوطيش رنگ شده و ليبل نداره اصليه و كيفيتش بالاتره تقلبيهاش ليبل كاغذي داره

آره ، اصلا کلیپ هم در رابطه با تبلیغ دقت این ساچمه هست.
من خودم توی سالن از همین نوع ساچمه استفاده میکنم.برای مسابقات طراحی شده.
فکر کنم دوستان به سایت شرکت H&N مراجعه کنن 3 یا 4 تا کلیپ داشته باشه تو قسمت movie یا clips باید باشه.حجمش هم نباید خیلی باشه.دقیق خاطرم نیست فکر کنم از 4 مگ شروع میشه تا 11 مگ.
واقعا زیبا و جالب هست.
اين ساچمه ها رو شما چند ميخرين؟
جاي همه دوستان خالي 13 بدر سلماس بودم بسته 100 تايي كاليبر 5.5 از اين ساچمه ها رو 3500 ميگفتن در حالي كه تو تبريز تا 8000 هم ديدم
اما چون برام نا آشنا بود يه بسته 250 تايي پرو هانتر خريدم كه با اون كيفيت بدشون مطمئنم تقلبيه
آقا مهدي يه نكته ديگه
من با همين مارك اچ ان و كاليبر5.5 و تفنگ ديانا 350 مگنوم از فاصله حدود 40 يا كمي بيشتر دوتا قره غاز زدم تو بخش تصاوير شكار همين سايت هست حسابي نفوذ و تخريب كرده بود.عليرغم اينكه اين تير براي تيراندازي در فاصله هاي كم و حدود 10 متر استفاده ميشه و انتظار اينو نداشتم كه تو اين فاصله بتونه چنين كاري بكنه!
درسته آقا جاویدمنم قدرتشو رویه قاب ترانس جوش (خخخخ)تست کردم اول H&Nبعد پرو مگنم بعدشم مگنم بود (منظورم فرو رفتگی رویه بدنه هست)
اقا ازاين ساچمه هاي bsa تودستتون گرفتين انگار ذغال تو دستت ميگيره بس كه دستت سياه ميشه رنگشونم خيلي
تيره هستش به نظرمن لوله كثيف كنه چون اين خاكه سربها تولوله ميمونهKhansariha (256)
سلام دوستان
این مسافرت فرصتی شد تا یکمی بیشتر با تفنگ و ساچمه ها ور برم و این شد که بسرم زد از بین ساچمه های همراهم و اینهای که تازه خریدم یک تست تجربی دقت و قدرت (نچندان علمی) بگیرم Khansariha (256)
ابتدا از بین 10 مدل ساچمه همراهم 5 مدل هم وزن را انتخاب کردم همه 15.43 گرینی هستند
مدل های
BSA INTERCEPTOR (بقول فروشنده بادشکن)
BSA ELITE (شبه پروهانتر)
BSA STORM (شبه پرومگنوم)
GAMO PRO MATCH
GAMO PRO MAGNUM
عکس مربوطه
[تصویر: DSC00267.jpg]

بعد در فاصله 20 متری ازهر کدامشون با دقت 5 شلیک انجام دادم
از نظر من دقت بترتیب (گروپ خوب) این چنین بدست آمد
1- گامو پرو مچ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2- گامو پرو مگنوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3-بی.اس.آ استورم

4-بی.اس.آ الیت

5-بی.اس.آ اینترسپتور

از نظر قدرت این دو تا اولی خیلی بهم نزدیک بودند ولی بقیه واضح نمیشد قضاوت کرد ولی نفوذ و رخنه به این تخته این چنین شد
1- بی.اس.آ اینترسپتور
2-گامو پرو مگنوم
3-بی.اس.آ الیت
4-بی.اس.آ استورم
5-گامو پرو مچ

البته یک ساچمه مگنوم هم توی این آزمایش شلیک کردم که اندازه پرو مگنوم نفوذ کرده بود (شاید کمی بیشتر)
در آخر ترکیب قدرت و دقت از نظر من مقام اولی برازنده ساچمه پرو مگنوم میباشد که من هم شدیدا بهشون عادت کردم و خوشحالم که یک 15 بسته ای قبلا ازشون خریدم Khansariha (214)

در خصوص ضعف در دقت این BSA ها مطلبی دارم که مربوط میشه به دامنه که در تاپیک مربوطه بحثش را ادامه خواهم داد .فعلا Khansariha (8)
تشکر از علی عزیز بخاطر تست خوبشون

ولی خدای اف اکس اجب ساچمه ایه حرف نداره 13 بدر با 52 و ساچمه اف اکس روی ای تی 44 رو کم کردم Khansariha (256) ولی دور از شوخی

ای تی 44 بسیار سلاح دقیق و خوبیه .
اقا راستي مغازه اواي وحش تو چهارباغ خواجو پروهانتر4.5 داره اما 5.5 پرسيدم گفت نداريم اينم شماش 2213878
(2011-04-04 03:52 PM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم داش علی خالزن مقایسه جالبی بود ولی کاشکی باراکودا و رابیت مگنوم و TS-22رو هم تست کرده بودی
ممنون اسماعیل جان ساچمه های که ذکر کردی دم دستم نبود و گرنه حتما اینکار را میکردم انشاالله در اولین فرصت و فراقت اونها را تهیه میکنم امیدوارم مثل این bsa تو ذوقم نخوره Khansariha (8)
همانطور که مسیح هم گفت این bsa ها مشکل دارند لاقل بنظرم نیاز به اصلاح دامنه دارند با اون دستگاهی که قبلا معرفی کردم (فیت کردن دامنه) بنظرم بهتر خواهند شد . Khansariha (214)
لینک مرجع