انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مجتبی جون این سچمه بیشتر به خاطر نفوذش مورد استفاده قرار میگیره و ساچمه گروپ گیری نیست و دقت عالی ندارهKhansariha (8)
اقا مجتبی POLYMAG همانطور که اقا احسان گفتن بیشتر برای نفوذ مورد استفاده قرار میگره درضمن اصلا" داخل خشاب هاتسان نمیره .

درضمن علی اقا هاتسان با بارکودا سازگار نیست من شاید 10 تا هاتسان رو با بارکودا تست کردم نتیجه رضایت بخشی نداره . Khansariha (8)
درسته مسیح جان Khansariha (8)
منم بطور کلی قبول دارم فقط از یکی دوتا شنیدم که روی at-44 از باراکودا راضی بودند ولی درکل ساچمه باراکودا مال گروپ گیری و دقت نیست مال انتقال بهتر انرژی در مسافت دور هست اینو ما بارها گفتیم و روی قوطی ضریب و نمره دقت را خود شرکت h&n آلمان از 5 نمره 4 داده .Khansariha (256)
با سلام.
به جز مواردی که دوستان گفتند تلرانس وزنی ساچمه های باراکودا خیلی زیاد.
کافیه یکبار چنذتا باراکودا 5.5 را وزن کنید تا تفاوت وزنی اونها را ببینید.
ولی انصافا باراکودا 4.5روی 52 من خوب جواب میده.
دقیقا" علی اقا .Khansariha (8) او یکی دو نفر هم که معتقد بودن باراکودا با هاتسان سازگار هستش یکی عرفان عزیز بود و دیگری اقا اسماعیل کیا که بعد از خرید 10 بسته باراکودا به این نتیجه رسید که سخت در

اشتباه هستش و تاپیک فروش باراکودا رو من براشون باز کردم و دیگری اقا عرفان که بخاطر 1 اشتباه داشت هاتسانو از دست میداد .
یکی از دوستان من ای تی 44 paداره وفقط با باراکودا خوب میزنه ودر فواصل بالا هم گروپ عالی میده ولی با هیچ ساچمه دیگه سازگار نیست
رضا جان من شنیدم یه تعداد از این هاتسانها لوله لوتار والتر دارند ممکنه تفنگ دوستتون اینجوری باشه؟شما که خودت استادی تو زمینه سلاح و لوله رو میشناسی نوع لوله رو هم میگفتیدKhansariha (8)
چون من قبلا از اکثر دوستان شنیدم هاتسان ای تی 44 ساچمه باراکودا رو دوست نداره همینطور هم پرومگنوم رو.
این مچ بودن تفنگ با انواع ساچمه هم یک دغدغه بزرگه که اکثرا بعد از خرید تفنگ و کمتر شدن اون ذوق اولیه همه بهش دچار میشن و طبیعتا وقتی به اگاهی میرسیم میخوایم از تفنگی که داریم بهترین نتیجه ممکن رو بگیریم میگردیم دنبال ساچمه های مختلف.
حقیقتش نمیدونم چطور میشه تشخیص داد لوله سلاح لوتار والتره .دوستان چندتا هاتسان دارن فقط با جی ای بی سازگاره ولی این تفنگ دوستمون فقط با باراکودا سازگاره ودقت فوق العاده داره با این ساچمه وبا جی اس بی اصلا سازگار نیست .البته من دلم میخواد سلاح با جی اس بی سازگار باشه چون واقعا ساچمه بینظیریه
رضا جان من دوست دارم سلاح با پرومگنوم و شهاب و شاهین و نخجیر و پیمان خال بزنه خخخخخخخخ

رضا داداش ساچمه جی اس بی درش شکی نیست ولی سخت گیر میاد مشکلش اینجاستKhansariha (226)
دوستانی که گامو CFX یا CFR دارن، با کدوم ساچمه بهترین نتیجه رو گرفتن؟ (هدف زنی)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع