انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر همگی

دوستان نظرتون در مورد ساچمه diabolo field heavy چیه؟ قیمت هم اگر محبت کنید ممنون میشوم.Khansariha (8)

[تصویر: 2.jpg]
[تصویر: 1.jpg]
اهورا جان اول یه سؤال:شما اینارو کجا دیدی؟پیدا می شه؟Khansariha (8)
داداش متاسفانه یک بسته بیشتر نبود و من هم معطل نکردم و سریع خریدم. 15 تومن
خب مبارکت باشه احتمالا دیگه هم پیدا نمیشهKhansariha (219)
ولی اهورا جان شکل و پرداختش که خیلی خوب به نظر می آد منتظر گروپت با HW90 زیبا و این ساچمه هستم.Khansariha (8)
ساچمه ی بسیار مناسبیه البته من تو 54 خدا بیمرزم استفاده کردم ولی هنوز گیر نیوردم تا با هاتسانم امتحان کنم.
پرچم ایرانیان تا ابد بالاست.......!Khansariha (256)
(2011-12-27 03:46 PM)ahura نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر همگی

دوستان نظرتون در مورد ساچمه diabolo field heavy چیه؟ قیمت هم اگر محبت کنید ممنون میشوم.Khansariha (8)

[تصویر: 2.jpg]
[تصویر: 1.jpg]

اهورا جان جی اس بی برای ایر ارمز هم ساچمه تولید میکنه این ساچمه رو من 2 سال قبل باهاش کار کردم عالیه با اگزکت جی اس بی تفاوتی نداره . 18 گرین
رضا جان یک زحمت بکش با اینها هم یک گروپ بگیر ....ترجیحا فاصله 20 متر به بالا.....ظاهر ساچمه که خیلی خوش تراش بنظر میاد........البته از شرکت معتبری هم هست و همانطور که مسیح عزیز هم گفتند ساخت کارخانه جی اس بی است و.............
منتظر گروپ زیباتون هستیم....
حتما محمد جان تست میکنم و نتیجه را اعلام میکنم.

با تشکر Khansariha (8)
طبق تجربیات جدید بنده گامو مچ برای وایرخ 80 4.5 معجزه میکنه و بنده پریروز بهش واقعا ایمان اوردم با مگسک حسابی رو سفیدم کردKhansariha (256)
(2011-12-28 12:03 AM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق تجربیات جدید بنده گامو مچ برای وایرخ 80 4.5 معجزه میکنه و بنده پریروز بهش واقعا ایمان اوردم با مگسک حسابی رو سفیدم کردKhansariha (256)

بله دوست عزیز بنده هم این مطلب رو کاملا تایید می کنم این ساچمه بسیار خوب روی وایرخ 80 4.5 جواب میده بر خلاف ظاهر داغونش!!!!!!!!!! وبا اینکه ساچمه هایی مثل gamo pro match , h&n sport ظاهر بهتری دارن ولی نتیجه چندان خوبی نمیدن حدس بنده اینه که اون شیارهای روی ساچمه match نباید بی تاثیر باشن.یادمه یه دونه shadow 1000 داشتم که روی اونم عالی بود.
لینک مرجع