انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-08 07:29 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ساچمه های PBA نسبت به سربی قیمتشون چجوره؟مثلا PBA RAPTOR چنده؟

دوست عزیز قبل از استفاده از این نوع ساچمه ها به وزن حتما نگاه کن چونکه معمولا سبک هستن و ممکنه به تفنگتون آسیب برسه .... بویژه تو تفنگ های مگنوم مثل 52 . 54 . 460 و ...
دوستان با تفنگ shadow 1000 با این ساچمه ها بهترین گروپ رو تو فاصله 20 متر به ترتیب زیر گرفتم...
بهترینش که مگنوم بود و با بقیه نمیشه مقایسه کردش.دوم پژمان.سوم مهرداد.چهارم بیژن.پنجم BULL.اخر هم شاهین.
این بسته ساچمه بیژن مال 15 سال پیشه و چون مال سری قدیمی بیژنه همشون کجی داشتن.اگه جدیداشو بگیرید گروپ بهتری میده.ساچمه شاهین هم سایزشون استاندارد نبود.یا تو لول گیر میکرد یا سرعت تیر رو خیلی کاهش میداد.
((( ساچمه مهرداد و bull با تفنگ shadow 1000 کالیبر 5.5 ازمایش شد و بقیه با shadow 1000 کالیبر 4.5.همشون هم نوک تیز بودن)))
[تصویر: 13733710031.jpg]
دوست عزیز لااقل عکس گروپ با توضیحات و نوع ساچمه رو هم برامون میذاشتی.
سلام دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

کسی راجع به این ساچمه اطلاعاتی داره که چطوره؟؟؟؟

ارزش خرید داره یا نه؟؟؟؟؟؟

بوشهر قیمت دارم 68000

[تصویر: 13733805011.jpg]

[تصویر: 13733811081.jpg]
(2013-07-09 06:15 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

بوشهر قیمت دارم 68000

[تصویر: img811081.jpg]

ساچمه خوب و با کیفیتیه ، در حد ساچمه های باراکودا . ولی اگه برای 52 یا 54 و کالیبر 4.5 میخواهی استفاده کنی پیشنهاد میکنم ساچمه jsb را امتحان کن که فکر کنم الان یه بسته 4.5 اون حدود 60 تومن باشه و به احتمال 90 درصد برای تفنگ شما بهتر جواب میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-09 06:15 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوشهر قیمت دارم 68000

[تصویر: www.iran-airrifle.co1.jpg]

[تصویر: www.iran-a3811081.jpg]

سلام

دوست عزیز ساچمه جی اس بی بخر طبق آمار جهانی و استفاده در مسابقات فیلد تارکت و تجربه خودم بهترین ساچمه دنیاست

حتی بهتر از RWS and H&N
دوست عزیز omidbehnam و aghajoon
از اینکه اهنمایی فرمودین ممنون
امروز می خواستم jsb بگیرم مگه بوشهر ساچمه خوب هم گیر میاد اخه؟؟؟؟

همش گامو مچ و پرومگنوم و مگنوم با ایرانی داره
این بهترینش بود که داشت......Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
(2013-07-09 08:31 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز omidbehnam و aghajoon
از اینکه اهنمایی فرمودین ممنون
امروز می خواستم jsb بگیرم مگه بوشهر ساچمه خوب هم گیر میاد اخه؟؟؟؟

همش گامو مچ و پرومگنوم و مگنوم با ایرانی داره
این بهترینش بود که داشت......Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

سلام
دوست عزیز خوب شما جی اس بی را از اصفهان ازنمایندگیش بخر
دادا من نمایندگی سوال کردم جی اس بی 8.5 گرینی 65هزار تومن.
سلام
از بین ساچمه های زیر کدومشون برای صفر کردن دوربین توی فاصله 40 تا 50 متری برای یه تفنگ قوی مناسب ترن؟
1- گامو مچ
2- گامو پرمگنوم
3- گامو مگنوم
4- ts-10 و یا ts-22

خواهشا از بین همین 4تا بگید میدونم که jsb و baracuda خیلی بهترن ولی خوب گیر ما نمیاد.

یه سوال دیگه ساچمه الماس کالیبر 4.5 کیفیت خوبی داره یا نه؟
قیمتشم بگید ممنون میشم.

با تشکرKhansariha (8)
لینک مرجع