انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
تي اس 10 فكر كنم سنگين باشه براي 45.ولي جي اس بي اگزكت 4.5 روي 45 بايد خيلي خوب جواب بده.يه تست كني ضرر نداره.همينطور پروهانتر و بعد از اينا پرومگنوم اصل.
یعنی میگی از تی اس 10 استفاده نکنم بهتره؟

پرومگنوم ها هر چی دیدم خیلی ظاهرشون نامتقارن شده...خیلی پلیسه داره

خیلی هم پرت میزنه...ولی ظاهر این تی اس 10 که گرفتم بدک نیست...خیلی سیقلی و صافه..البته خوب سنگین هم هست
نه مشكل استفاده نداره. فقط چون يه كم وزن بالايي داره براي تفنگهاي قويتر بهتره.ممكنه تو تفنگ شما دقت خوبي بده ولي سرعت لازم رو نتونه بگيره.پرومگنومها هم حق با شماست.ولي بگردي خوبش پيدا مي شه.اون جي اس بي كه گفتم بهترين گزينه براي دقت و سرعت توام هست.Khansariha (8)
قیمت جی اس بی 4.5 چنده؟
به نظرت از چه گرینی استفاده بشه بهتره برا دیانا 45؟
راستش من چون 4.5 مصرف ندارم اصلا از قيمتش مطلع نيستم.فكر كنم 8.4 گريني ش بهتر جواب بده.باز دوستاني كه كاليبر 4.5 استفاده مي كنن از من بهتر مي دونن.Khansariha (8)
اين دو تا لينك رو هم ببين ضرر نداره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان روی at44 بهترین ساچمه چی جواب میده از کجا میشه خرید
کسی توی سایت هست داشته باشه
ساچمه های سنگین مثل باراکودا و تی اس 22 میتونه مناسب باشه Khansariha (214)
دوستان برا هدف زنی با دیانا 56 در فاصله بالای 100 متر حداکثر تا 150 متری چی پیشنهاد میکنید؟
فعلا یه بسته jsb exact jumbo heavy 18.13gr گرفتم...به نظرتون هرچی سنگینتر انتخواب کنم بهتره؟مثلا jsb monster 25.4 گرینی!Khansariha (108)
اگر شما از ساچمه ای با گرین 25 استفاده کنی تو 100 متر افت زیادی داری .ولی کلا بادی فنر پیستونی تا 70 متر خوب جواب میده بعدش افتش خیلی زیاده .برای 56 با توجه به قدرتش ساچمه هایی با گرین زیر 20 مناسب هستند.بارکودا با توجه به بالستیک خوبش ساچمه مناسبی هست برای مسافت های طولانی.
سلام.الان قیمت ساچمه بارکودا 4.5 حدودا چنده؟
قیمت JSB Match Diabolo Exact .177 Cal, 8.4 Grains, Domed, 500ct
قیمت هالوپوینت 4.5؟
قیمت های فردوسی رو میخوام.
لینک مرجع