انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهرداد جان بابت زحمت عکسها ازت تشکر میکنم. سامیانگ در دو وزن 28 و 32 گرین موجود است. البته شاید وزن بیشتر هم داشته باشه که بنده فقط این دو وزن رو تو تهران دیدم.
ممنون از دوستانKhansariha (8) این 32 گرین بسته ای چنده؟و چندتا داخل هر جعبه هست؟
دوستان عزیز این مورد را توجه داشته باشید که از ساچمه های سامیانگ فقط نمونه 28 گرینی(مدل سرگنبدی) در داخل خشاب AT44 جا میشود و مدل 32 گرین(نوک تیز) را نمیتوان استفاده کرد
آقا امیر به نظرتون 28 گرین یه مقدار برای تفنگ AT44 سنگین نیست. فکر کنم بدرد تفنگهای قوی و ژول بالا مثل AR6 بخوره. خودم تجربه استفاده از این ساچمه رو ندارم. ولی برادرم که AR6 داره از این دو مدل ساچمه استفاده میکنه. آیا خودتون تا حالا از مدل 28 گرین استفاده کردین و روی چه تفنگی تست کردین. ممنون میشم تجربه خودتون رو بیان کنید. با تشکر.
قطعا 28 گرین برای AT44 سنگین هست.چون دوستانی که ای تی دارند داشتند در مورد این ساچمه سوال میپرسیدند من این مطلب را عنوان کردم.
هر چند خودم روی وایرخ 100 شش خان لول معمولی که 28 گرین را تست کردم تا 70 متر که خیلی خوب بود
البته من فقط هدفزنی میکنم ولی با توجه به صدای برخورد با سنگ و ... کاملا مشخص بود که تا این فاصله برای شکار هم خوب بود
دوستان امروز غروب تونستم با خواهش و التماس ساچمه TS-10 رو گیر بیارم ، قیمتش رو پرسیدم گفت 25 هزار تومن و گفت TS-10 دو مدل داره چینی تقلبی که 16000 تومن هست و اسپانیای اصلی که 25000 تومن میشه
(( در ضمن ساچمه ها رو هم به من نشون نداد و گفت تو انبار داره ))
حالا سوالم از عزیزان این هست که آیا این فروشنده درست میگه و همچین چیزی صدق میکنه ؟
آیا قیمت واقعیشون به همین قیمت هست ؟
آخر اینکه اینکه در صورت وجود ساچمه تقلبی و اصلی دوستان محبت کنند و یه عکس از هر دو بزارن
با تشکر
Khansariha (8)
(2014-01-05 10:22 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز غروب تونستم با خواهش و التماس ساچمه TS-10 رو گیر بیارم ، قیمتش رو پرسیدم گفت 25 هزار تومن و گفت TS-10 دو مدل داره چینی تقلبی که 16000 تومن هست و اسپانیای اصلی که 25000 تومن میشه
حالا سوالم از عزیزان این هست که آیا این فروشنده درست میگه و همچین چیزی صدق میکنه ؟
آخر اینکه اینکه در صورت وجود ساچمه تقلبی و اصلی دوستان محبت کنند و یه عکس از هر دو بزارن
با تشکر
Khansariha (8)

ts10 جز بی دقتترین ساچمه هایی بوده که من تست کردم به نظر من ارزش خرید نداره چه 16000 هزار چه 25000
نه دوست عزیز اینا همه پاکستانی هستن فقط بعضی ها کیفیت بهتر دارن که البته کیفیت ظاهریشونو هم زیاد توجه نکنید و تا گروپ نگیرید معلوم نمیشه ... واسه دوستان هم پیش اومده که ساچمه گامو بد قیافه تر گروپ بهتر دادهKhansariha (8)
(2014-01-05 10:22 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر
Khansariha (8)

سلام محمد جانKhansariha (8)
من یه بسته برای یکی از دوستان اصفهان گرفتم13ت کیفیت خوبی هم داشت.
تمام ساچمه ها باله نداشت یا ته ساچمه ها انگار تراشکاری شده بودو از بدنه رنگش روشن تربود.
اما25ت !!!!!
ارادت
آقا رضا اگر اشتباه نکنم تفنگ شما 52 4/5 هستش ، می خواستم تجربه شما رو در رابطه ساچمه خوب برای شکار بپرسم ؟
(( چون تفنگ بنده تقریباً شبیه به 350 4/5 هست {XT-1000 } ))
لینک مرجع