انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سید جان من خودم به شخصه استفاده نکردم اما شنیدم خیلی سبک هستند و البته به خاطر اون قسمت برنجی ممکنه (بازم تاکید میکنم ،ممکنه)به خان اسلحه آسیب وارد کنه.
و فکر میکنیم جهت نفوذ بهتر در اجسام سخت کاربرد داشته باشهKhansariha (8)
این نوع ساچمه بعلت سختی به خان تفنگ اسیب میرسونن و دقت خوبی هم ندارن به علت وزن کم و بالستیک ضعیف.
این ساچمه ها برای تیر اندازی به اهداف دور خوب نیستن هم بالستیک ندارند هم زود انرزی از دست میدن
خودم در حد یک بسته (100 تایی ) استفاده کردم ولی همانطور که دوستان گفتن مشکل از دست دادن انرژی رو داره و دقت خوبی هم نداشت ، به شخصه پرومگنوم رو ترجیح می دم به جاش !!!
دوستان عزیز
این ساچمه برای سوراخ کردن بدنه خودرو ( ماشین های اسقاطی ) حرف نداره . همونطور که دوستان گفتن قسمت مسی ساچمه باعث نفوذ بیشتر در اجسام سخت میشه ولی دقت زیادی نداره .
در ضمن اگه به شکل اون توجه کنید متوجه میشید که قسمت مسی با خان لوله درگیر نبوده و از این بابت آسیبی به لوله وارد نمیکنه .
من یه بار می خواستم بخرم خود فروشنده (نمایندگی گامو!!) منصرفم کرد.ظاهرا این مدل پی بی ای بدون سرب هست که وزن کمتری داره,,ولی فکر کنم حق با جناب نگارس هست اون قسمت مسی بعیده با خان تماس پیدا کنه.
ممنون از لطف همه دوستان عزیز که راهنماییم کردین دم همه شما گرم.Khansariha (8)
دوست عزیز من تو یو تیوپ ی کلیپ از این ساچمه دیدم با دیانا پانتر بشکه 220 لیتریو سوراخ کرد حتما حتما حتما شک نکنید ساچمه ای که با بشکه این کارو بکنه خان اسلحه رو هم به مرور خسته میکنهKhansariha (399)چون خیلی محکمهKhansariha (290)
راستی دو ستان کسی از گامو پرو هانتر 4.5 استفاده کرده ؟دقتش چه طوریه؟بابا ساچمه خیلی گرون شده Khansariha (172)
پروهانتر به نظر من دقیق ترین ساچمه گامو هست ولی فکر نکنم بتونی گیر بیاری ولی برای اسلحه شما خیلی ساچمه سبکی هست.
رضا جان آخه من قدرت اسلحه رو آوردم پایین با ساچمه های سبک هم خیلی عالی میزنه انگار رگوله شدهKhansariha (256) الان جی اس بی 8.4 گرین دارم بی نظیره ولی ی چیزی میخواستم که هم اقتصادی تر باشه هم خوب بزنه پروهانتر به ذهنم رسید گفتم ببینم کسی استفاده کرده یا نه؟در ضمن اگه کسی fx داشته باشه من خریدارمKhansariha (256)
لینک مرجع