انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون احسان جان خودمم نظرم رو باراکودا بود ولی بعضی از دوستان گفتن خیلی خوب جواب نداده تو کالیبر 4.5Khansariha (8)
والا امین جان من دیانایی ندیدم که باراکودا براش بهترین نباشه حتی مدلهای ضعیفترKhansariha (226)
اصلا انگار این ساچمه برای دیانا درست شده
دیانا 52 کالیبر 5/5 و مگنوم 350 کالیبر 5/5 با باراکودا واقعا راضی کننده هستند با توجه به قیمت مناسب باراکودا 4/5 و اینکه شما 52 این کالیبرو داری اگه یه تست و گروپ بگیری که ممنونت میشیمKhansariha (8)
باراکودا سر گرد هست یا سر تخت ؟ یه لینک ازش در پیرامید ایر بزارید برای 5.5
تهران کی داره و چند هست ؟
(2012-10-23 10:13 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چه ساچمه ای روی 52 4.5 خوب جواب میده؟؟
فقط خواهشا نگید جی اس بی که گیر نمیادKhansariha (226).دوستان مطلع چنتا ساچمه خوب رو به ترتیب اولویت معرفی کنند ممنون میشمKhansariha (8)

سلام امین جان.
یه نگاه به کرنوگرافی 48rws توی قسمت our take این لینک بنداز:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیانا 48 نو یه ساچمه jsb8.4 را با سرعت 936 فوت بر ثانیه شلیک میکنه و در 50 یاردی یکی از بهترین بالستیکها را داره و هنوز 11.7 ژول انرژی داره ، البته تفنگ شما نو نیست و انرژی اون حداکثر 70 درصد این چیزیه که اینجا میبینید با این حساب احتمالا این ساچمه را با سرعت 700 فوت شلیک میکنه که باز هم خیلی خوب و قابل قبوله ولی بنظرم باراکوای 10.5 گرینی یذره واسش سنگین باشه ، از نظر دقت هم که jsb زبانزد خاص و عام...
شرکت خدنگ افزار اصفهان تا یه مدت پیش جی اس بی 4.5 داشت و قیمت 42 بود.
البته من با 52 کالیبر 4.5 خودم بیشتر از 1500 شلیک با باراکودا داشتم !! و خیلی هم راضی بودم ، اما من یه گروپ با تفنگ شما و ساچمه پیمان دست چین شده از 30 متری گرفتم و توی سایت قرار دادم ، گروپش از 2 سانت بیشتر نشد !!! واسه همین من عاشق این 48/52 بودم.
به نظر من شما اول یه دوربین خوب روی این تفنگ ببند و بعد پیمان را امتحان کن و نتیجش را بگو.
واسه تست هم من میتونم یه چندتا باراکودا بهت بدم تا اگه پسند کردی یه بسته بخری.
این مدل هست ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-24 12:16 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مدل هست ؟

این که شما لینک دادی باراکودا مچ هست و به گفته خود شرکت سازندش دقت بیشتری نسبت به باراکودای معمولی داره ولی در ایران یافت نمیشه..

اینم لینک باراکودای کالیبر 5/5 معروف و موجود در ایران!
(2012-10-24 12:13 AM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-23 10:13 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چه ساچمه ای روی 52 4.5 خوب جواب میده؟؟
فقط خواهشا نگید جی اس بی که گیر نمیادKhansariha (226).دوستان مطلع چنتا ساچمه خوب رو به ترتیب اولویت معرفی کنند ممنون میشمKhansariha (8)

سلام امین جان.
یه نگاه به کرنوگرافی 48rws توی قسمت our take این لینک بنداز:

دیانا 48 نو یه ساچمه jsb8.4 را با سرعت 936 فوت بر ثانیه شلیک میکنه و در 50 یاردی یکی از بهترین بالستیکها را داره و هنوز 11.7 ژول انرژی داره ، البته تفنگ شما نو نیست و انرژی اون حداکثر 70 درصد این چیزیه که اینجا میبینید با این حساب احتمالا این ساچمه را با سرعت 700 فوت شلیک میکنه که باز هم خیلی خوب و قابل قبوله ولی بنظرم باراکوای 10.5 گرینی یذره واسش سنگین باشه ، از نظر دقت هم که jsb زبانزد خاص و عام...
شرکت خدنگ افزار اصفهان تا یه مدت پیش جی اس بی 4.5 داشت و قیمت 42 بود.
البته من با 52 کالیبر 4.5 خودم بیشتر از 1500 شلیک با باراکودا داشتم !! و خیلی هم راضی بودم ، اما من یه گروپ با تفنگ شما و ساچمه پیمان دست چین شده از 30 متری گرفتم و توی سایت قرار دادم ، گروپش از 2 سانت بیشتر نشد !!! واسه همین من عاشق این 48/52 بودم.
به نظر من شما اول یه دوربین خوب روی این تفنگ ببند و بعد پیمان را امتحان کن و نتیجش را بگو.
واسه تست هم من میتونم یه چندتا باراکودا بهت بدم تا اگه پسند کردی یه بسته بخری.

چشم علی جان حتما امتحان میکنم عزیزKhansariha (8) اگه با پیمان اینجوری بزنه این تفنگ اندازه 5تا پی سی پی می ارزه خخخخخKhansariha (219)Khansariha (219)
یه سوال
میشه 2 تا ساچمه نخجیر یا پیمان کالیبر 5.5 را پشت هم توی لوله گذاشت و شلیک کرد؟
اونوقت چجوری تو دقتش تاثیر میذاره؟
سلاح من مگنوم 460 هست.Khansariha (256)
سلامKhansariha (8)
به نظر من اصلآ منطقی نسیت! اولآ هیچگونه دقتی نداره واگر هم شلیک بشه نه برد داره نه دقت چون باعث فشار بسیار زیاد به تفنگ میشه و امکان گیر کردن داره اصولآ خان لوله هم مثل یه رزوه با گام کمه ودرست مثل این میمونه که روی یه پیچ دوتا مهره بندازیم وبعد سفتش کنیم قفل میشه" از این روش دو مهره هم برای قفل کردن پیچهایی که زیاد شل میشند استفاده میشه تازه اسلحه شما هست 460 اگه کمر شکن بود مسئله در صورت گیر کردن راحتتر حل میشد و برای لول ثابت باید بیشتر مراقب لوله اسلحه بود چون بیشتر کارآیی این سری بخاطر همین لوله با کیفیته .Khansariha (8)
(2012-10-24 11:50 AM)hsgolpa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال
میشه 2 تا ساچمه نخجیر یا پیمان کالیبر 5.5 را پشت هم توی لوله گذاشت و شلیک کرد؟
اونوقت چجوری تو دقتش تاثیر میذاره؟
سلاح من مگنوم 460 هست.Khansariha (256)

عرض به حضور شما که من این کار رو کردم.دقتش که کاملا به شانس بستگی داره ولی اگه اولی رو یه کم به جلو بفرستی و بعد دومی رو بذاری تفنگتون چنان صدایی می خوره که شک می کنین بادیه یا ژ3!! ترجیحا این کار رو نکنید عاقبت نداره.Khansariha (8)
لینک مرجع