انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
جدیدا از دوستان at44 w10گرفتن که زحمتش رو مسیح جان دوست خوب ودوست داشتنی همه بچه های سایت کشیدن.بهترین ساچمه جی اس بی 15.9 گرینه با گروپ فوق العاده .فقط صدای تفنگ با این ساچمه خیلی زیاده وبا سایلنسر دقیق نمیزنه .هنوز علتشو نفهمیدم .
دوستان ساچمه jsb exact در کالیبر 4.5 وزنش چقدره؟برای تفنگهای فنری مناسبه؟قیمت؟
ممنونKhansariha (8)
(2012-02-26 01:05 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ساچمه jsb exact در کالیبر 4.5 وزنش چقدره؟برای تفنگهای فنری مناسبه؟قیمت؟
ممنونKhansariha (8)
دوست عزیز وزنش 8.44 گرین هست و برای تفنگهای فنری خیلی مناسبه Khansariha (214)
قیمت داخلی ندارم
این بقیه مدلهای اگزکت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
jsb exact هوی 10.5 گرین هم داریم .
من هنوز قسمت نشده با 54 و jsb شلیک کنم اگه کسی این ساچمه رو سراغ داره لطفا pm بده
راستی مسیح جون jsb heavy دقیقتر نیست نسبت به مدل 8.44 گرینی؟
دوستان به نظز شما ts22 برای 35 کالیبر 5.5 تو فاصله دور مناسبه؟؟امروز از یه مغازه پرسیدم 9000 میگفت قیمتش همینجوریه؟؟
نه ts-22 سنگینه برای دیانا 35
دقت خوبی هم نداره!!!
(2012-02-26 10:41 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هنوز قسمت نشده با 54 و jsb شلیک کنم اگه کسی این ساچمه رو سراغ داره لطفا pm بده
راستی مسیح جون jsb heavy دقیقتر نیست نسبت به مدل 8.44 گرینی؟

از لحاظ دقت نمیشه برتری رو 100./ به این ساچمه داد ولی بستگی به رفتار اسلحه شما داره و قدرت اسلحه شما در کل محصولات جی اس بی بنظر بنده حرف اول رو میزنه و روی تمام اسلحه های بازار به خوبی جواب میده .
امروز با ساچمه جی اس بی مانستر 25.4 گرین تو فشار 150 بار از ای ار 6 گروپ گرفتم اصلا رضایت بخش نبود ازدوستان کسی تجربه ای داره که علت چی میتونه باشه؟
سلام به دوستان : دقت ساچمه elite با گرین 15.43 در کالیبر 22. چطوره؟ نوع اسلحه وایرخ 80
لینک مرجع