انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
استراتون هم ساچمه خیلی خوبی هست و دقیقا مثل باراکودا.Khansariha (8)
(2013-06-18 03:05 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر دوستان

از کجا میشه ساچمه اصلی پرو مگنوم رو از ساچمه تقلبی پرو مگنوم تشخیص داد ؟

من پرو مگنوم از قدیم دارم با الانی مقایسه کردم
اول قدیمی ساچمه هاش تیره تر هست
دوم مارک و مشخصات رو ظرف بصورته رنگ هست ولی جدیدا برچسبه
سوم دامن ساچمه زخیم تر هست بنظرم و با کوچکترین فشار حالتشو از دست نمیده
من که اینارو بنظرم اومد باز تخصصیشو مدیران بهتر میدونن
Khansariha (8)
من اوایل فکر میکردم روی لگد تفنگ تاثیر انچنانی نداره من 470 رو که گرفتم چند تا ساچمه اچ ان دیابلو سر تخت انداختم اصلا لگد احساس نکردم ولی وقتی پرو مگنوم گزاشتم Khansariha (399)لگدش بیشتر شد و صدای بیشتری هم میداد و این برام جالب بود که تی ای 22 لگد و صدای کمتری داشت نسبت به پرو مگنوم
راستی ساچمه معمول من پرومگنوم و تی اس 22 هست و اگه این دو گیر نیان نخجیر امل که دقت نوک تیزش خیلی بده
فکر کنم گرین ساچمه روی لگد مؤثر باشه. من وقتی پیمان رو میزدم تفنگم نرمتر شلیک میکرد چون ساچمه پیمان خیلی سبکتر از پرومگنومه. اچ اند ان گرین 13.73 داره که سبکتر از پرومگنومه(15.43) پس ضربه عکس العملی که به سلاح حین خروج وارد میکنه میتونه کمتر باشه.
(2013-06-18 03:23 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استراتون هم ساچمه خیلی خوبی هست و دقیقا مثل باراکودا.Khansariha (8)

میشه یه عکس از این ساچمه برامون بزارین ؟ البته اگه بقیه مشخصاتش رو هم بگین که خیلی عالی میشه . Khansariha (256)
من تازگیها از ساچمه های شرکت الماس استفاده میکنم بنظر من از پرو مگنوم های تقلبی که الان تو بازار موجوده خیلی بهتر عمل میکنن . البته قیمتشون از پرومگنوم بالاتره و هر قوطی 250 عددی حدود 20 تومن درمیاد . Khansariha (256)
با اجازه از اقا جلال من عکس ساچمه استراتون رو براتون میزارم.این ساچمه بیشتر برای شکار ساخته شده و یکی از بهترین های دنیاست.با وزن 15.89 در کالیبر 5.5 برای بیشتر تفنگ های فنری و پی سی پی بخوبی جواب میده.
[تصویر: 13717271671.jpg]
دادا من امتحانش کردم در کل سرگنبدیش چیزه دیگسKhansariha (290)
(2013-06-20 02:53 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه از اقا جلال من عکس ساچمه استراتون رو براتون میزارم.این ساچمه بیشتر برای شکار ساخته شده و یکی از بهترین های دنیاست.با وزن 15.89 در کالیبر 5.5 برای بیشتر تفنگ های فنری و پی سی پی بخوبی جواب میده.
[تصویر: 13717271671.jpg]
آقا رضا ساچمه استراتون روی AT44 که یه چیزی در حد فاجعه است مگر اینکه فاصله نزدیک باشه و یا جثه شکار بزرگ باشه که به هدف برخورد کنه.ولی ظاهرا روی دیسکاوری خوب جواب میده.Khansariha (8)
روی 350مگنوم هم استراتون اصلأ بدرد نمیخوره یه بسته خریدم باور کنید ۴۰تاتیر ازش نزدم خیلی پرت میزنه
لینک مرجع