انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما تا رام شدن اسلحتون همون پرومگنوم رو استفاده کنید...بعد رام شدن و بدست آوردن قلق اسلحه میتونید جی اس بی 16 و کراسمن بگیرید و لذت ببرید.Khansariha (8)
پس این دیابلو رو کلا بیخیال بشم نه؟Khansariha (214)
یا میتونم بعدا (بعد رام شدن فنر)ازش استفاده کنم؟؟؟
چی کار کنم؟؟؟Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
(2014-01-18 04:03 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز این مدل ساچمه رو 52 خیلی خوب میزنه ولی با شرایط فعلی که آک هست به توصیه دوستان گوش کنید و بعد از شلیک حداقل یکی دو بسته ساچمه های مذکور میتونید از اینها استفاده کنید
(2014-01-18 04:03 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوست عزیز این ساچمه های دیابلو که خریداری کردید (کلاً همه ساچمه های سر تخت) فقط جهت مسابقات تیراندازی و هدف زنی در فواصل کم (حداکثر 20 متر) مورد استفاده هستند و اصلاً بدرد شکار و فواصل بیش از 20 متر نمیخورند.
بهتر است که ساچمه های خودتون را با ساچمه جی اس بی 16 گرین یا پرومگنوم اصل که قیمت مناسبتری به نسبت جی اس بی دارند تعویض کنید و از تیر اندازی با تفنگ خودتون لذت ببرید.

موفق باشید.
تشکر پس بعد رام شدن فنر اگه استفاده کنم به اسلحه آسیب نمیزنه

آخ جونKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)

آخرش ما نفهمیدیم استفاده کنیم یا با پرومگنوم عوضش کنیمKhansariha (367)
(2014-01-18 05:38 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در کل اگه بتونی عوض کنی بهتر هستش
چون تا 20-25 متر بیشتر جواب نمیده
یاحق
(2014-01-18 05:38 PM)essssssi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز در ارسال 2201 به سوال شما پاسخ داده شده اگه با دقت بخونید.
موفق باشید.
درود به همه دوستان...
ساچمه jsb 8.44 رو کسی قیمت داره و میدونه از کجا میشه تهیه کرد؟
Khansariha (256)

از دوستان آیا کسی تا حال ساچمه ی H&N Baracuda Hunter و H&N Baracuda Hunter Extreme کالیبر ۵.۵ رو روی سلاح دیانا ۴۶۰ مگنوم امتحان کرده؟ برای شکار با این سلاح تا ۴۰ تا ۵۰ متری مناسب هستن (نسبت به جی اس بی و کراسمن هالوپوینت)؟ اگه بخوام تهیه کنم کدومش رو بگیرم و بهتر جواب میده؟
ممنون از پاسخ دوستانی که تجربه دارن... Khansariha (8)
سلام به همه
دوستان کسی ساچمه فیلد تارگت تروفی رو دیانا سری مگنوم به ویژه مشابه 52 تست کرده
جالبه که علیرغم اینکه وزنش زیر 1 گرم هست ولی خودشون برای 25 ژول پیشنهاد دادن و برای لانگ رنج
فکر کنم کاهش وزن رو با افزایش قطر از 5.5 به 5.53 جبران کردن
لینک مرجع