انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-10-25 01:12 PM)hsgolpa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرتون راجع به این ساچمه های ایرانی نوک برنجی در کالیبر 22 چیه ؟ برای خان لوله مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با 460 چه دقتی میده؟ وزنشون چقدره؟ اگه کسی تجربه داره به ما بگه.
[تصویر: SA-INB5.jpg]

درمورد این ساچمه چیزی که من میبینم قسمت برنجی ارتباطی با لوله نداره.چون قطرش از قطر قسمت سربی پشتش کمتره.
درمورد دقتش باید ببینید کی ازش استفاده کرده.
امین جان گروپش رو یکی از بچه ها با 350 گرفته ، دقتش افتضاح هست
فکر کنم تو تاپیک تصاویر گروپ گیری بتونی پیداش کنی Khansariha (8)
دوستانی که اطلاعی از ساچمه های ELMAS دارند ایا این برند ساچمه از 15 الی 18 گرین داره که مناسب دیانا 52 و ماردور باشه؟
اگه اینطوره میشه لطفا با قیمت و چنانچه تجربه استفاده دارند یک توضیح مرحمت بفرمایند؟
تشکر میکنمKhansariha (8)
(2012-10-29 01:23 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که اطلاعی از ساچمه های ELMAS دارند ایا این برند ساچمه از 15 الی 18 گرین داره که مناسب دیانا 52 و ماردور باشه؟
اگه اینطوره میشه لطفا با قیمت و چنانچه تجربه استفاده دارند یک توضیح مرحمت بفرمایند؟
تشکر میکنمKhansariha (8)

با سلام
داداش این ساچمه ها زیاد تعریفی ندارن از لحاظ شکل ظاهری - تقریبا میشه گفت ساچمه های خشکی هستن و خط قالبشون مثل این پرومگنوم های تقلبی خیلی محسوسه
و من توی یه فروشگاه هرچی دیدم همش 4.5 بود
یا علی
من 2 3 روز قبل 3 بسته 5.5 خریدم .میگند مال CZ هست .هنوز تست نکردم ولی قیافشون بد نیست .من مدل های زیر را خریدم :

Pro Match وزن 15.4 گرین - سر صاف - 250 تایی
Professional سرگرد - وزن 14 گرین - 250 تایی
Standard سرگرد - وزن 16 گرین - 250 تایی
(2012-10-29 01:45 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 2 3 روز قبل 3 بسته 5.5 خریدم .میگند مال CZ هست .هنوز تست نکردم ولی قیافشون بد نیست .من مدل های زیر را خریدم :

Pro Match وزن 15.4 گرین - سر صاف - 250 تایی
Professional سرگرد - وزن 14 گرین - 250 تایی
Standard سرگرد - وزن 16 گرین - 250 تایی
خیلی بعیده مال CZ باشه اگه دقت کرده باشین شرکت الماسه اینا رو وارد کرده روشم ادرس سایتش هست و اسمشم الماسه
احتمالا فله وارد کرده و اینجا ریخته تو این جعبه پلاستیکیا . روی ساچمه ها جای خطش هست و بعیده تو مسافت بالا خوب جواب بده من تا فاصله 20 متری تونستم تستش کنم.
20 گرینش رو روی ویندی سیتی تست کردم به خوبی TS 22نبود واسه من
(2012-10-29 01:23 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر میکنمKhansariha (8)

حبیب جان من فعلا یه بسته 16 گرین 5.5 گرفتم و بزودی تست کاملش می کنم و نتیجه رو برای دوستان میذارم:

تا اینجا:
قیافه اش از پرومگنوم خیلی بهتره و یکنواختی وزن هم توشون مناسبه.من 6 تا وزن کردم همه یا 1.03 و یا 1.04 گرم بودن. در حالی که پرومگنوم معمولا تو 10 تا اختلاف حتی به 0.05 گرم می رسه.گروپ می گیرم و میذارم تا بشه بهتر تصمیم گرفت.

ضمن اینکه مسئله سی زد که دوستان اشاره کردن به نظرم منتفیه.در نظر بگیرید ساچمه عالی جی اس بی که متعلق به کمپانی سی زد هست اصلا قابل مقایسه با اینا نیست.
با توجه به اینکه هنوز آقا سعیدآریا وقت نکردند تا تمام تستها و گروپهای گرفته شده مال دو ماه پیش را اعم از 4.5 و 5.5 از ساچمه های تولیدی شرکت الماس را بگذارند برای کمی اشنائی دوستان از 6 مدل کالیبر 5.5 آن که با دو مدل تفنگ هاتسان at-44pa و همچنین دیانا 54 گرفته شده را خدمت دوستان نشون میدم
اول برای یاد آوری یک عکس از ساچمه ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادآوری کنم بدلیل اینکه ایرکینگ تازه سرویس شده بود سرعت ساچمه ها تلرانس داشت و بنظر خودم کمی روی گروپ تاثیر داشته Khansariha (214)
با اینحال کلیات قضیه درسته و بترتیب زیر برای فاصله کم (15 متر ) نمره میدم (نظر شخصیم هست) Khansariha (214)
اول تستهای گرفته شده توسط ایرکینگ (54)‌
1- ساچمه اکسترم ..... نمره 8 از 10
2- ساچمه پرومچ ........ نمره 7 از 10
3- ساچمه استاندارد ... نمره 6 از 10
4- ساچمه هانتینگ .... نمره 6 از 10
5- ساچمه بوفالو ........ نمره 2 از 10
6- ساچمه ایگل .......... نمره 0 از 10

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوم تستهای گرفته شده توسط pcp هاتسان مدلat-44pa
باز هم طبق نظر شخصیم نمره میدم
1- ساچمه اکسترم ..... نمره 9 از 10
2- ساچمه هانتینگ .... نمره 8 از 10
3- ساچمه استاندارد ... نمره 7 از 10
4- ساچمه بوفالو ........ نمره 6 از 10
5- ساچمه پرومچ ........ نمره 2 از 10
6- ساچمه ایگل .......... نمره 0 از 10

یاد آوری میکنم که با تفنگهای بنجامین مارادور ، 460 ، 52 و شادو هم تست کردیم که متاسفانه عکسهاش پیشم نیست ولی خلاصه بگم که
ساچمه ها با شادو مرخص بود
مارادور هم اصلا با این ساچمه ها سازگار نبود و بهتر از at-44 گروپ نمیداد
460 کمی بهتر از 54 ظاهر شد ولی ترتیب نمره براش همان بود
52 چون کالیبر 4.5 بود زیاد یادم نیست ولی زیاد هم جالب نبود .
فعلا Khansariha (256)
علی آقا و آقا سعید از سری ساچمه های ELMAS میخواستن گروپ بذارند با 2-3 تا اسلحه ...
اما نمیدونم چرا نذاشتن یا من ندیدم Khansariha (214)
چه جالب پست من هم زمان شد با پست علی آقا خخخخخخخخخخخخخخخ
ممنون علی آقا
نتیجه اخلاقی : نخریم بهتره پس
اوه اوه علی آقا اینا که فاجعه در حد چرنوبیل هستن!! دست باز نمره دادین؟Khansariha (8)
بازم ظاهرا 16 گرینی قابل اعتمادتر بوده؟ واجب شد گروپ بگیرم و بذارم.Khansariha (8)
لینک مرجع