انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
منظور عبدالرحمن اگه اشتباه نکنم ساچمه گامو مچ هست و به نظر من فقط اون سته هایی که درب قرمز متمایل به جیگری دارند خوب هستند و بقیه هیچ
تيرهاي فينالي مچ اچ ان هم بنظر تيرهاي خوبي هستن البته براي فواصل كوتاه
ولی قیمت مناسبی ندارند
قيمتشون گرونه اما كيفيت بالايي دارن همه شون يكدست و هموزن هستن
نقل قول :منظور عبدالرحمن اگه اشتباه نکنم ساچمه گامو مچ هست و به نظر من فقط اون سته هایی که درب قرمز متمایل به جیگری دارند خوب هستند و بقیه هیچ
يكي از دوستان ميگفت مچ براي فاصله 20 متري خوبه ولي براي بيشتر از 20 متر pro بهتره درسته يا نه
البته نفهميدم منظورشون براي PCP بود يا فنري؟؟؟
فکر کنم منظورش فنری بوده و درست گفته و ساچمه پرو مچ اصلی کیفیت بهتری داره
نقل قول :فکر کنم منظورش فنری بوده و درست گفته و ساچمه پرو مچ اصلی کیفیت بهتری داره
ببين
يه مچداريم
يه پرو مچ داريم
يه پرو هانتر
كدومش بهتره بنظرت ؟؟
من اين ويرايش رو پيدا ميكردم بهتر ميشدKhansariha (215)
مسعود جان
مچ و برو مچ در عمل تفاوت زیادی ندارند ولی بنظرم مچ توی لوله فیت تر جا میره و بهتره اما بالای 20 متر یکم دقت کم میشه هرچند برای تفنگ خود من باز هم توی 40 متر از پرو مگنوم دقیقتره و گروپش بهتره
پرو هانتر اگه گیرت بیاد ساچمه خوبیه و توی اکثر تفنگا خوب جواب داده و بنظرم توی ساچمه های با قیمت پایین بهترینه هم برای هدف زنی هم شکار
اگه تفنگتون قویه میتونی از ساچمه های ts22 هم استفاده کنید خوب جواب میدن
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
نقل قول :مسعود جان
مچ و برو مچ در عمل تفاوت زیادی ندارند ولی بنظرم مچ توی لوله فیت تر جا میره و بهتره اما بالای 20 متر یکم دقت کم میشه هرچند برای تفنگ خود من باز هم توی 40 متر از پرو مگنوم دقیقتره و گروپش بهتره
پرو هانتر اگه گیرت بیاد ساچمه خوبیه و توی اکثر تفنگا خوب جواب داده و بنظرم توی ساچمه های با قیمت پایین بهترینه هم برای هدف زنی هم شکار
اگه تفنگتون قویه میتونی از ساچمه های ts22 هم استفاده کنید خوب جواب میدن
مخلصیم
چيني هست ولي بد نيست
اين پرو هانتر تو بازار نيست ؟!
اين ts22 ميكن سفته و به خان تفنگ صدمه ميزنه ؟؟؟
باراکودا فقط و فقطKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (8)
لینک مرجع