انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-01-05 10:32 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا اگر اشتباه نکنم تفنگ شما 52 4/5 هستش ، می خواستم تجربه شما رو در رابطه ساچمه خوب برای شکار بپرسم ؟
(( چون تفنگ بنده تقریباً شبیه به 350 4/5 هست {XT-1000 } ))

خود من روی مگنوم 350 کالیبر 4.5 از ساچمه باراکودا استفاده میکردم و راضی بودم.
(2014-01-05 10:22 PM)Sagheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز غروب تونستم با خواهش و التماس ساچمه TS-10 رو گیر بیارم ، قیمتش رو پرسیدم گفت 25 هزار تومن و گفت TS-10 دو مدل داره چینی تقلبی که 16000 تومن هست و اسپانیای اصلی که 25000 تومن میشه
(( در ضمن ساچمه ها رو هم به من نشون نداد و گفت تو انبار داره ))
حالا سوالم از عزیزان این هست که آیا این فروشنده درست میگه و همچین چیزی صدق میکنه ؟
آیا قیمت واقعیشون به همین قیمت هست ؟
آخر اینکه اینکه در صورت وجود ساچمه تقلبی و اصلی دوستان محبت کنند و یه عکس از هر دو بزارن
با تشکر
Khansariha (8)

دوست عزیز من ساچمه ts-10 رو باهاش گروپ با تفنگ فنری توی فاصله 25 و 35 متری چندین بار با همین ساچمه هایی که دوستان مغازه دار میگن اصلی و تقلبی گروپ گرفتم اصلاً تفاوت زیادی با هم نداشتند. به نظر من کلاً این مدل ساچمه دقت خوبی نداره
موفق باشید
تعجب میکنم .من با پی هزار 4.5 و بلیزارد 4.5 و همچنین سی زد از TS-10 دقت بسیار خوبی گرفتم.
چند تا از دوستان دیگه هم با وایرخ 100 ازش خیلی راضی هستند.البته من وقتی ساچمه ها را در خشاب میگذارم با یک ساچمه دیگر دامنه ساچمه ها را اصلاح میکنم.
بعد از اینکار دقت خوبی ازش گرفتم حتی در هفتاد متر ولی مثل JSB و باراکودا عالی نیست
اقا عمادی اگر شما نتیجه خوبی با ts10 گرفتید به نظر من به خاطر بهتر بودن دقت پی سی پی نسبت به فنری بوده و خانکشی بهتر لوله ها وگرنه از نظر من دقتش با مگنوم 350 و 52 خوب نبود افت تیر هم زیاد بودش.Khansariha (8)
با سلام خدمت همه دوستان عزيز.

آقا دوست ما يك 4.5 چيني گرفته.

ساچمه بيژن براش خوبه يا بايد خارجي بگيره؟

اگر پيشنهاد ساچمه ديگر هم داريد بگيد.

با تشكر.
(2014-01-06 01:21 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر.

سلام و درود
باتوجه به قدرت تفنگ ، همين ساچمه هاي ايراني براش خوب هستند هرچند كه از ساچمه هاي خارجي مي توانند استفاده نمايند . ولي همين ايراني ها براش گزينه خوبي هست .
(2014-01-06 01:21 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر.

همین ساچمه های ایران برای این سلاح خوبهKhansariha (8)
ساچمه نخجیر هم میتونه استفاده کنه
[تصویر: 13890022381.jpg]
(2014-01-06 11:32 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه دیابلو سر تخت. خداییش با 350 بیچاره شدم نتونستم دو تا تیر رو یکجا بزنم. البته همین قدر که بدش رو میگم یک بار بطور استسنایی یه کبک باهاش زدم. در کل این ساچمه برای فواصل تا 10 متر و تیراندازی باشگاهی ساخته شده. دوستان با پوزش اگه مطلبی در این زمینه داشتن در تاپیک تجربیات ساچمه مناسب دنبال کنیم.

درود

حمید جان 350 من با ساچمه gamo expander تو فواصل 30-40 متر خوب میزنه.
اگه خواستی فروشگاه آقالو از این نوع ساچمه داره یه امتحان بکن حتما رضایت بخش خواهد بود.
سلام دوستان ساچمه پرو هانتر سازگاری با سلاح مگنوم 460 داره یا بیشتر پرو مگنوم داره؟
(2014-01-08 06:25 AM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ساچمه پرو هانتر سازگاری با سلاح مگنوم 460 داره یا بیشتر پرو مگنوم داره؟

سلام و درود Khansariha (8)

من كه استفاده نكردم ولي اونطور كه بايد باشه بهتر از پرومگنوم نيست . البته ناگفته نماند پرو هانتر با وايروخ 90 تست كردم كه نسبت به پرومگنوم واقعا افتضاح بود . Khansariha (8)
البته اگر شما شرايطش داريد يه تست بگيريد و جهت بهره وري دوستان نتيجه رو اعلام كنيد .
لینک مرجع