انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-03-12 11:51 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام.
با توجه به تخريب بالاي Baracuda Hunter Extreme کالیبر ۵٫۵ كه ديدم در بدن شكار اين موضوع رو بپرسيدم.
دوستان ديگر نظري ندارند؟
با تشكر.

دوست عزیز من از این ساجمه ها روی ۴۶۰ مگنوم کالیبر ۵.۵ استفاده کردم. بله تخریبشون خیلی بالاست اما دقتش بعد ۴۰ متر خیلی پایین میاد مثلا در ۴۰ متر با ۴۶۰ مگنوم گروپ تیر ۳ سانت میده اما در ۵۰ متر میشه ۵ سانت...
Khansariha (8)
سلام به همگی .
دوستان ساچمه پروهانتر رو 52 چطوره؟ واسه شکار .
یه ساچمه هم واسه هدف زنی تو فاصله 30 متر میخوام
ممنون از لطفتون.Khansariha (8)
(2014-03-12 02:52 PM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی .
دوستان ساچمه پروهانتر رو 52 چطوره؟ واسه شکار .
یه ساچمه هم واسه هدف زنی تو فاصله 30 متر میخوام
ممنون از لطفتون.Khansariha (8)

آقای قویدل عزیز! پروهانتر اگه گیر بیارین که خیلی خوبه و بهتر از پرومگنوم هست به شرطی اینکه شل تو لوله ی سلاحتون جا نره خیلی...
برای هدف زنی (نه گروپ گیری) تا ۳۰ متر هم الماس استاندارد مناسب هست...
Khansariha (8)
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید که برا 470 کدوم ساچمه زیر رو بگیرم دقت و قدرت تخریب برام مهمه تا 50 متر اگه میشه ساچمه هارو مقایسه کنید ممنون ؟
1_کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 18 grin
3_jsb exact 16 grin
4-باراکودا هانتر یا هانتر اکستریم
و اگر ساچمه دیگری سراغ دارین معرفی کنید Khansariha (8)Khansariha (8)
برای تفنگ شما به نظر من کراسمن هالوپوینت بهترین نتیجه و تخریب را میدهد
(2014-03-12 08:30 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید که برا 470 کدوم ساچمه زیر رو بگیرم دقت و قدرت تخریب برام مهمه تا 50 متر اگه میشه ساچمه هارو مقایسه کنید ممنون ؟
1_کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 18 grin
3_jsb exact 16 grin

به نظر من تا ۳۰ تا ۴۰ متر باراکودا هانتر و از اون به بعد کراسمن هالوپوینت و جی اس بی ۱۶ گرین... Khansariha (8)
بنظر خودم هالوپوینت بهتره گروپی چیزی ازش مجود نیست ؟؟ تا 50 متر خوبه ؟
(2014-03-12 08:30 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1_کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 18 grin
3_jsb exact 16 grin

بنظر من .
از لحاظ دقت جی اس بی حرف اولو میزنه و بالستیک خیلی بهتری هم(bc0.0310تا . 0.0330)نسبت به هالوپینت داره .هالوپینت لوله کثیف کن هم هست . بارکودا هم ساچمه خوبیه با بالستیک بالا ولی دقت اگزکت رو نداره .
(2014-03-14 02:04 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1_کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 18 grin
3_jsb exact 16 grin

بنظر من .
از لحاظ دقت جی اس بی حرف اولو میزنه و بالستیک خیلی بهتری هم(bc0.0310تا . 0.0330)نسبت به هالوپینت داره .هالوپینت لوله کثیف کن هم هست . بارکودا هم ساچمه خوبیه با بالستیک بالا ولی دقت اگزکت رو نداره .

ممنون از راهنمایی فقط 5.52 jsb بگیرم با 470 مشکل خیلی سفت جا رفتن رو نخواهم داشته دیگه کدوم بهتر هست ؟ 5.50 یا 5.51 و 5.52 ؟
(2014-03-14 08:58 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمایی فقط 5.52 jsb بگیرم با 470 مشکل خیلی سفت جا رفتن رو نخواهم داشته دیگه کدوم بهتر هست ؟ 5.50 یا 5.51 و 5.52 ؟

سلام و درود Khansariha (8)
فقط اینو خدمت شما عنوان کنم جی اس بی یکی از بهترین ساچمه ها هست . هر کدوم گیرت اومد بگیر . هرچند بیشتر 5.52 هست که عالی هست . Khansariha (8)
لینک مرجع