انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ای‌تی من ۱۸ افتضاح میزنه.. در حد پرومگنوم.... اول باراکودا بعد جی‌اس‌بی ۱۵.۸۹
(2015-08-19 10:43 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مراقب ساچمهای تقلبی جی اس بی و باراکودا باشید دوستان
با سلام خدمت بچه های گل سایت .
من از پرومگنوم استفاده میکنم . ولی واقعا افتضاح شده اصلا نمیشه دیگه روش حساب کرد .با وجود اینکه من فقط هدف زنی میکنم ،دیگه چه برسه به شکار .
(2015-08-19 10:46 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-19 10:43 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا محمد جی‌اس‌بی و باراکودا تقلبی؟! مگه داریم؟؟؟؟ Khansariha (290)
با سلا خدمت سروران عزیز
من برای بی تی از ساچمه های رنجر مارشال برا هدف زنی و
جی اس بی18 و باراکودا مچ برا شکار استفاده میکنم
برای مگنوم 350 کالیبر 4.5 هم پرو مگنوم برا هدف زنی و
جی اس بی 10 و 13 گرین برا شکار.
تو این مدت کمی که تیراندازی میکنم با این ساچمه ها بیشتر لذت بردم
(2015-08-19 11:15 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-19 10:46 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا محمد جی‌اس‌بی و باراکودا تقلبی؟! مگه داریم؟؟؟؟ Khansariha (290)
[تصویر: n5vz_img_20150820_003348.jpg]
[تصویر: dejs_img_20150820_003619.jpg]

در هر دوعکس سمت راستی نوع تقلبی هست
الان باراکودا مچ تهران چنده کالیبر 5.5؟
باراکودا مچ کالیبر ۲۲ از بسته ای ۳۵ فروش میره تا ۵۵ هزارتومان،
اگر فروشگاه درنا رو رفرنس بزاریم بسته ای ۴۰ تومان میفروشند میثم جان
مثل اینکه کیفیت جی اس بی های سری جدید یا به عبارتی قالب جدید کمی متفاوت تر از قدیمی تر ها هستن. الان دوستمون فرمودن که ای تی با 18.13گرین جی اس بی بد بوده در صورتی که بنده با همین سلاح و ساچمه مطلوب ترین نتیجه را گرفتم البته سلاح ساخت 2013 و ساچمه هم توی همون حدود سال ساخته شده بودهKhansariha (8)
اینو هم بگم که هر سلاح معمولا با یک یا دو ساچمه سازگاری خاصی دارد. یعنی نسبت به بقیه ساچمه ها عملکرد بهتری از خود نشان میدهد. Khansariha (8)
دوستان از قوطی باراکودا میشه تشخیص داد که اصل هستند یا نه اگر میشه با تصویر نشون بدید Khansariha (8)
لینک مرجع