انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-20 02:05 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستای گل. آقا من یه مشکلی با ساچمه ها پیدا کردم. پرومگنوم که همیشه استفاده میکردم برا شادو1000 الان دیگه اصلش گیر نمیاد. تقلبیشم افتضاحه خیلی شل جا میره انگار تفنگ خالی شلیک میکنی. کسی میدونه برا تفنگی با قدرت شادو چه ساچمه ای مناسبه؟ ترجیحا خارجی و برا شکار. ممنون از همه

نخجیر هم تست کن.من با کرال خیلی خوب جواب گرفتم
(2013-09-21 10:52 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-20 02:05 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستای گل. آقا من یه مشکلی با ساچمه ها پیدا کردم. پرومگنوم که همیشه استفاده میکردم برا شادو1000 الان دیگه اصلش گیر نمیاد. تقلبیشم افتضاحه خیلی شل جا میره انگار تفنگ خالی شلیک میکنی. کسی میدونه برا تفنگی با قدرت شادو چه ساچمه ای مناسبه؟ ترجیحا خارجی و برا شکار. ممنون از همه

نخجیر هم تست کن.من با کرال خیلی خوب جواب گرفتم

منم چند روزه پیش ساچمه سر تخت نخجیر گرفتم همشون فیت جا میرن و تقریبا یه جور جا میرن.من هر چی ساچمه ایرانی گرفتم اصلا به دردم نخورده ولی این نخجیر چیز دیگریست.هرچند برای فاصله حد اکثر تا ۳۰ متر چون هم سبکه هم سر تخت.من با تفنگه ۱۶ ژولی )البته الان کمتره( تو حدوده ۷۰ متری به اندازه نیم متر بالا تر گرفتم)دوربین تو ۱۰ متر صفر شده بود.نزدیکه ۲ متر جلوتر افتاد زمین.

با تشکر
من که رفتم تو کار الماس استاندارد
آخه دیگه نمیشه به پرو مگنوم ها اعتماد کرد
(2013-06-02 06:58 PM)mehrdadjan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلامKhansariha (8)
من برای ای تی از تی اس 22 بدونه باله استفاده میکنم برای شکار تا 80 متر روش حساب میکنم قیمت16000
برای 54 هم از پیمان که 50 متر خوبه3000

بدون باله چه نمونه ایی است؟لطفا یه عکس از این نمونه ساچمه قرار دهید.Khansariha (8)
تقدیم به شماKhansariha (8)
تو یه بسته چند تای خراب داره که دستچین کردنشون راحته
[تصویر: 13800391311.jpg]
[تصویر: 13800385881.jpg]
من هم با توجه به مشکل در خرید و البته بالا رفتن قیمت ساچمه های جی اس بی و باراکودا برای ای تی 44 ، از پرومگنوم های دستچین شده برای مسافت های زیر 40 متر و برای بیشتر از 40 متر قصد دارم از گامو تی اس 22 استفاده کنم ، الان جی اس بی رو تموم کردم و فعلا با کراسمن هالوپوینت دارم حال می کنم Khansariha (219) ، 2 بسته هم تی اس 22 که هر کدوم رو 10 هزار تومن خریده بودم تو زرادخونه دارم ، دوستانی که دسترسی به تی اس 22 از نوع قدیمی و مرغوبش دارند چند عکس نزدیک از نمای ساچمه آپ کنند ببینیم و مقایسه کنیم.
در مسافت های پایین تر روی ای تی 44 ، سه ساچمه جی اس بی 15.89 و هالوپوینت و پرومگنوم 15.43 با اختلاف کمی به هدف اصابت می کنند که راحت می شه با محاسبه افت یا بالا زدن سه ساچمه مختلف با استفاده از میلدات دوربین شکار و یا هدفزنی انجام داد.
ممنون Khansariha (8)
دوستان بین ساچمه های سرتخت ایرانی کالیبر 4/5 کدوم از همه سبک وزن تره؟؟
(2013-09-21 10:41 PM)garro نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.از ساچمه های الماس کدوم مدلش بیشتر مناسب تفنگ ۱۲ ژولی هستش؟و اینکه دوستان قیمت دادند ۱۷ چوق بستهی ۲۵۰ تایی یا ۵۰۰ تایی.البته کالیبر ۵.۵
دوست عزیز
بسته های ساچمه الماس در کالیبر 5.5 به صورت 250 عددی هست و سبکترین اونا مدلهای پروفشنال و هانتینگ با وزن 14 گرین (0.9 گرم) برای کالیبر 5.5 هست و با توجه به کیفیت نه چندان بالا و قیمت نه چندان پایین اونها توصیه من استفاده از نخجیر وطنی به جای اوناست.خصوصآ برای تفنگ با این قدرتی که شما فرمودید.
ممنون.
سلام

ایا با ساچمه های سر تخت هم میشه شکار زد ؟
کلا تخریبشون نسبت به سر تیز ها بیشتر هست یا کمتر؟

ممنون
دوست عزیز ، ساچمه های سر تخت به خاطر شکل سر آنها تخریب بیشتری در بافت و یا سطوح برخوردی نسبت به ساچمه های سرگنبدی یا نوک تیز ایجاد خواهند کرد. ولی این رو هم در نظر داشته باشید که این نوع ساچمه ها برای فواصل کوتاه و مسابقاتی طراحی شده اند (10 ، 20 متر و در نهایت 30 متر) ولی در فواصل بالاتر دقت خودشون رو از دست می دهند.
ساچمه های سرگنبدی از نظر خودم بهترین نوع برای دو هدف هدفزنی تفریحی (نه مسابقاتی) و شکار کبوتر سانان هستند ولی اگر طالب تخریب بیشتر هستید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( یا همون تو خالی در قسمت نوک ساچمه مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) مطلوب تر برای شکار هستند.
نوع سلاح تون و میزان فاصله و نوع شکارتون رو بگید تا بهتر راهنمایی شوید.
البته لینک های زیر نیز اطلاعات خوبی در رابطه با مقایسه میزان نفوذ و تخریب چند نوع ساچمه داره که می تونی نگاهی بهشون بندازی ، چیزی که مشهوده نفوذ بیشتر ساچمه های سرگنبدی در انواع بافت ها هستش ،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر Khansariha (8)
لینک مرجع