انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی ساده است
ساچمه رو عوض کنید همین
پرومگنوم مرغوب بگیرید
(2012-10-20 11:43 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ساده است
ساچمه رو عوض کنید همین
پرومگنوم مرغوب بگیرید
پرمگنوم مرغوب کجا گیر میاد.
نظرتون راجع به دیابلو چیه؟
بهتر از پر مگنوم نیست؟
(2012-10-20 11:47 PM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-20 11:43 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ساده است
ساچمه رو عوض کنید همین
پرومگنوم مرغوب بگیرید
پرمگنوم مرغوب کجا گیر میاد.
نظرتون راجع به دیابلو چیه؟
بهتر از پر مگنوم نیست؟
شما برای تست یه بسته پرو مگنوم با لیبل برچسبی بگیر اکثرا سفت تو لوله جا میره... تهران اکثر جاها همین یه نوع رو دارن...
دیابلو هم مناسب تفنگ شما نیست...
دوست من اصلا صحبت دیابلو هم نکن که بدرد تفنگت نمیخوره
کاری که شما میتونید انجام بدید خرید پرومگنوم از یک فروشگاه دیگه است
اگه هم براتون مشکلی نیست کراسمن هالوپوینت بسیار عالی جواب میده فقط قیمتش بالاست
ساچمه های سازگار با تفنگت زیادند همین پرومگنوم رو اگه مناسب و نوع خوبش رو بخرید راضیتون میکنه
(2012-10-20 09:12 PM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرتون در مورد jsb 25 گرینی برای at44 چی هست .کسی تست کرده؟

واسه at من که زیاد جالب نبود . فقط jsb15 و jsb 18 .
25 گرین همونطور که دوستمون فرمایش کردند برای قدرت ای تی 44 مناسب نیست
اکثر هاتسانها با جی اس بی 15.9 سازگاری کامل دارند
................................
دوست من این ساچمه قیمتش چنده؟
فکر میکنم برای اوانیکسها خوب باشه
مانستر را اصفهان 40 میدند(بسته 200 تایی) ، خوراک سوماترا روی کلیک 15 (آخرین قدرت سوماترا) ، قوی و دقیق ، بین دوستام معروف شده به خر کش.
علیرضا جان بنظرت برای بلیزارد هم مناسبه؟دقتش چطوره میشه بهش اطمینان کرد یا مثل استراتون ادمو ناامید میکنه؟Khansariha (8)
سلام دوستان ساچمهٔ سنگین تر از ۳۲ گرین هست؟ برای سامیانگ می‌خواستمKhansariha (8)
(2012-10-21 02:17 AM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علیرضا جان بنظرت برای بلیزارد هم مناسبه؟دقتش چطوره میشه بهش اطمینان کرد یا مثل استراتون ادمو ناامید میکنه؟Khansariha (8)

استراتون روی سوماترا هم جواب نمیداد ، کلا به نظر من نباید از ساچمه نوک تیز انتظار دقت داشت ، ولی مانستر روی bt65 و 2 تا سوماترا امتحان کردیم و خیلی خوب و دقیق بود ، فکر کنم واسه اکثر تفنگهای بالای 60 ژول مناسب باشه . ولی تا امتحانش نکنید نمیشه نظر قطعی داد .
لینک مرجع