انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
کسی ایا دستگاه پرس زنی ساچه تفنگ بادی دستی داره؟من هر چی تو اینترنت گشتم تا دستگاهش رو پید کنم نتونستم و یا اگه بود مطالبش انگلیسی.خواهشا اگه کسی دستگاهش رو داره یا می تونه بسازه پیام بده.یه سوال دیگه-چرا فشنگهای تفنگ بادی رو مثل فشنگ تفنگهای گلوله زنی نوک تیز و یک دسته نمی زنند.چرا کمرش باریکه ؟منتظر جوابتون هستم
دوست عزیزم من پرسیش رو ندیدم ولی قالبیش هست اینکه کجا دارن رو شرمنده ام اون شکل هم به خاطر خواص بالستیکی بهتره تا قسمت عقب ساچمه سبکتر بشه و ساچمه اینور اونور نچرخه یه چیزی تو مایه شاتل بدمینتون میشه که همیشه قسمت سرش جلوتر حرکت میکنه.این قدر بود اطلاعات بنده اگر کمه شرمنده!!Khansariha (8)
دوستان کسی ساچمه پروهانتر یا تی اس 10 سراغ داره؟می خوام برای 54 نظرتون چی
به نظر شما تی اس ده واسه پی سی پی هاتسان جواب میده؟
باید گروپ بگیری ولی فکر کنم با توجه به وزنش خوب باشه
با سلام خدمت دوستان

به نظر دوستان ساچمه های گرد (BB) برای 52 5.5 چه جوریاس؟ اصلاً جواب می ده یا خیر؟؟
دوست عزیز کلا سراغ ساچمه گرد نرو چون اصلا دقت خوبی ندارن
تا چند هفته آینده چند صد بسته پروهانتر به دستم میرسه،رسید خبر میدم
خودم به شخصه 31 ژول (251 متر برثانیه) را با 56 ازش گرفتم،زیر 60-70 متر قدرت ودقتش نسبت به قیمتش معرکه است
(2011-10-06 12:24 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز کلا سراغ ساچمه گرد نرو چون اصلا دقت خوبی ندارن
برادر
اگه منظورتون از سر گرد ساچمه های گنبدی مثل پروهانتر هست
باید بگم بهترین دقت رو این دسته از ساچمه ها دارند و بسیار نسبت به نوک تیزها مثل ساچمه مگنوم بهتر گروپ میدند
جناب سهیل منظورشون BB Pellet بود(کاملا کروی) Khansariha (399)
لینک مرجع