انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به دوستان.
معرفي ساچمه هاي 4.5 استفاده شده توسط من:
1- گامو مچ : دقت خيلي خوب در مگنوم 350 تا 20 متري. دقت معمولي در شادو csi
2- گامو پرو مگنوم :دقت ضعيف در مگنوم 350 و شادو csi
3- گامو ts 10 : دقت پائين هم در مگنوم هم در شادو csi (گروپ حدودا 6 سانتي در فاصله 20 متر)
4-ديانا high power يا همان باراكودا : دقت فوق العاده در مگنوم 350 و شادو csi
5- گامو پرو هانتر: دقت معمولي در مگنوم 350 و دقت خوب در شادو csi (بهترين ساچمه گامو بنظر من)
از نظر نفوذ هم كه همه ميدونيم پرو مگنوم نفوذش تو اجسام سخت از همه بالاتره
ولي گامو مچ وقتي به صفحات كتاب ميخوره از ورق اول تا اخر رو كاملا يك دايره از توش در مياره كه اين دايره در صفحات پاياني بزرگتر ميشه
و از صفحه 200 تا 250 به بعد ديگه به شكاف تبديل ميشه .
بنظر خودم بهترين در كاليبر 4.5 crosman premier heavy هستش.
بدرود
(2011-03-07 02:19 PM)Saeed-AT44-Long نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون علی جان
قابل شما رو نداره داداش علی, امر بفرما خودم بیارم دم در
بابت مطالب خوبتون بهتون مدیونم ما همه چیز رو از دلاورایی مثل شما یاد گرفتیم
ممنون سعید جان مارو که حسابی شرمنه کردی داداش شما خودت تمام و کمال دلاوری انشاالله این ساچمه JSB مگنوم هم گیر شما بیاد بزنی به شکم PCPلانگت هی تیر در کنی. Khansariha (334)
دوستان عزیز تر از جان،جواب این دوست قدیمی رو لطفا بدین.
ساچمه crosman premier heavy کالیبر 4.5 رو از کجا میشه گیر اوردKhansariha (226)
جلال جان کراسمن گیر نمیاد ولی شاید کامی جان قرار برای من لطف کنه وبگیر امد به شما هم میدم

درضمن مبارک 470 .Khansariha (6)
سلام خدمت دوستان عزیز
تا اونجایی که من مطالب این تاپیک و تاپیک های دیگه رو خوندم تقریبا همه از گامو ts-10 دل خوشی نداشتن ولی من از موقعی که از این ساچمه در مگنوم 350 خودم استفاده کردم دقت اون از زمین تا آسمون فرق کرده و دیگه همه تیر هام به هدف میخوره ولی قبل از این از pro magnum استفاده می کردم که تو فاصله 60 متری یا چپ میخورد یا راست ولی با این ساچمه ts-10 اگه دورغ نگم ساچمه رو ساچمه نخوره با یه فاصله 2 سانتی کنارهم میخورن یعنی یه گروپ 3 یا 4 سانتی بهم میده.حالا نمی دونم که چرا این ساچمه برای بقیه دوستان جوابی درستی نداره
TS-10 به نظر من هم خوبه به خصوص برای بالای 25 ژول.
نسبت به قیمتش دقت خوبی داره فقط اختلاف سایزشون زیاده و سرشون هم کوچیکه.(4.3میلی متر)
(2011-03-08 11:20 AM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا سلام.شما از چه ساچمه ای برا 54 استفاده میکنید؟بیشتر دقت مدنظرم هست.البته به غیر از باراکوداKhansariha (48)
امین جان اغلب از ساچمه های پرومگنوم استفاده میکنم چون خیلی ازشون خریدم و یجورائی هم بهشون عادت کردم در 40 متری گروپ خوبی برام داره حدود 3 سانت . ولی خوب مگنوم و مچ و متفرقه های دیگه هم دارم یک مدل هم بنام (های پاور) دارم که زرد رنگن و گران و..... . باز در خدمتم
بهترین ساچمه باری شما امین جان پروهانتر هستش که عالیه Khansariha (214)
سلام من برای مگنوم 350 کالیبر 5.5 از ساچمه پرو مگنوم 15.43 گرین استفاده میکنم .یعنی این ساچمه بد هست ؟ بدبختی اینه به جز این ساچمه توی بندرعباس چیز بهتر ندیدم
سلام
بابا اونجا بندره از هرچی باید اونجا پیدا بشه!!!!!!!!!!!
گروپ بگیر ببینید چه جوریه واسه من که خوب بود
تویه اصل بودن ساچمه هم دقت کنید فکر کنم که این ساچمه هایه با لیبل برچسب کاغذی تقلبی باشه (البته اینم بگم تویه هر بسته ای که گرفتید خود ساچمه هارو هم وارسی بکنید
لینک مرجع