انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کاملا درسته
باراکودا بسیار ساچمه خوش ساخت و با کیفیتی هست ولی ساچمه جی اس بی تلرانس کمتری داره و برای گروپ گیری تا 40-50 متر دقیق تر هست
موافقم جی اس بی اگزکت دیابلو 15.9 برای گروپگیری در کالیبر 22 دقت بهتری نصبت به بارکودا داره .حتی در اسلحه ای مثل رین استورم اوانیکس با قدزت در حدود 70 ژول .
بچه ها كدوم ساچمه دقت بهتري ميده براي تنظيم دوربين توي 15 متر
(2011-12-08 08:44 PM)masud7 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها كدوم ساچمه دقت بهتري ميده براي تنظيم دوربين توي 15 متر
دوست عزیز بنا به کالیبر و نوع تفنگ متفاوت هست .
نقل قول :دوست عزیز بنا به کالیبر و نوع تفنگ متفاوت هست .
5.5 هست
البته ساچمه های JSB , کراسمن ، RWS اسپورت و H&N اسپورت ، FX و چند مدل دیگه معمولا جزو بهترینهای گروپ گیری هستند .
البته بهترین ساچمه ها و گروپها در این سایت معتبر بدست اومده و موجوده شما کافیست نوع تفنگتون و کالیبر مربوطه را پیدا کنید (تست و گروپ بیشتر مدلها موجوده ) .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-08 09:09 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته ساچمه های JSB , کراسمن ، RWS اسپورت و H&N اسپورت ، FX و چند مدل دیگه معمولا جزو بهترینهای گروپ گیری هستند .
البته بهترین ساچمه ها و گروپها در این سایت معتبر بدست اومده و موجوده شما کافیست نوع تفنگتون و کالیبر مربوطه را پیدا کنید (تست و گروپ بیشتر مدلها موجوده ) .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
JSB رو تو تهران از کجا میشه خرید؟
Khansariha (8)
(2011-12-08 09:21 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-08 09:09 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
JSB رو تو تهران از کجا میشه خرید؟
Khansariha (8)

چند وقت پیش با شرکت الماس که تماس گرفتم...این شرکت نمایندگی جی اس بی رو گویا گرفته....یا از طریق این شرکت براتون پست میشه یا اگر نماینده این شرکت در تهران موجود داشته باشه شما رو راهنمائی می کنن از نمانیدش بگیرید.....
(2011-12-08 09:42 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاملا درسته
باراکودا بسیار ساچمه خوش ساخت و با کیفیتی هست ولی ساچمه جی اس بی تلرانس کمتری داره و برای گروپ گیری تا 40-50 متر دقیق تر هست

برتری باراکودا به خاطر بالستیک بالاست ، من 52 را در 55 متری صفر کردم و برای زدن هدف در 90 متری فقط 1.5 تا 2 میلدات بالا میگیرم در حالی که بدون شک وزن 10.5 گرینی این ساچمه برای 52 سنگین ولی بالستیک ساچمه این وزن را جبران میکنه.
من jsb را امتحان نکردم ولی حتی اگه مثلا در 50 متری گروپ باراکودا 4 سانت بشه و از جی اس بی 2 سانت من باز هم باراکودا را به خاطر بالستیک بهترش ترجیح میدم.
عزیزانی که امکانش رو دارن لطفا ساچمه هایی که دارن رو با کولیس اندازه بگیرن تا ببینیم ساچمه هایی که دقیق میزنن دقیقا چه اندازه ای دارن.
من خودم سه مدل رو اندازه گرفتم:
سامیانگ 28 گرین 5.53 میلیمتر
جی اس بی جامبو 5.52 میلیمتر
گامو تی اس 22 هم 5.43 میلیمتر که فکر میکنم به خاطر کوچکتر بودنش بی دقته
البته اینها اندازه گردی سر ساچمه هست
در تمامی ساچمه ها قسمت انتهایی سایزی معادل 5.72 داره
با این کار شاید راحتتر بشه ساچمه با کیفیت تر و دقیق رو شناخت.
لینک مرجع