انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
برای دیانا 350 و 54
اول جی اس بی 15 گرینی و بعد باراکودا و کراسمن پرمیر
که جی اس بی و کراسمن حدود 44 تومن قیمت دارن و باراکودا حدود 30 تومن
برای 34 هم بهترین ساچمه جی اس بی 8 گرینی هست و بعدش هم باراکودا خوبهKhansariha (8)
Jsb 8 گرین قیمتش چنده؟ چند تایی هست؟ بنظرتون روی شادو هم جواب میده؟
قیمتش 44 هست و بهترین ساچمه برای تفنگ های با قدرت متوسط هست
بسته 500 تایی داره
این اواخر خیلی کمیاب شده
Khansariha (48)
سلام دوستان من روی دیانا ۵۴ و وایرخ ۹۰ از ساچمهٔ باراکودا ۲۱ گرین استفاده می‌کنم از نظر دقت که خیلی خوبه ولی‌ می‌خواستم بدونم به تفنگ فشاری نمیاره؟
نه دادا نگران نباش
ساچمه سنگین خیلی فشار نمیاره
اون ساچمه سبک هست که تفنگ رو داغون میکنه
(2012-09-04 12:41 AM)arminpaye نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من روی دیانا ۵۴ و وایرخ ۹۰ از ساچمهٔ باراکودا ۲۱ گرین استفاده می‌کنم از نظر دقت که خیلی خوبه ولی‌ می‌خواستم بدونم به تفنگ فشاری نمیاره؟

با سلام
داداش واسه وایرخ 90 از ساچمه 21 گرینی به هیچ عنوان استفاده نکن چون واشر پیستونت رو میسوزونه - من تجربشو داشتم
بهترین ساچمه واسه وایرخ 90 ساچمه JSB 15.89 هستش
یا علی
دادا میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟
ساچمه سنگین واشر پیستون رو میسوزونه؟؟!!!!
ساچمه های سبک کلا وقتی ماشه رو میکشی میتونی حس کنی که چه ضربه ای به تفنگ وارد میشه،دقیقا مثل باد خالی زدن میمونه!
ولی ساچمه های سنگین، تفنگ هرچی که باشه روون کار میکنه،شاید ساچمه سنگین بالستیکش بد باشه ولی چون پمپ اروم تر حرکت میکنه فشار کمتری به واشر پمپ میاد
یعنی باید اینجوری باشه،من تجربه ی خودمو از شلیک با ساچمه های سبک گفتم
البته من هنوز شاگردمKhansariha (8)
(2012-09-04 02:09 AM)ShADoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-04 12:41 AM)arminpaye نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
داداش واسه وایرخ 90 از ساچمه 21 گرینی به هیچ عنوان استفاده نکن چون واشر پیستونت رو میسوزونه - من تجربشو داشتم
بهترین ساچمه واسه وایرخ 90 ساچمه JSB 15.89 هستش
یا علی
فکر نکنم ساچمه 21 گرین در تفنگی که بیشتر از 30 زول(یا حتی 25 ژول) قدرت داره مشکلی ایجاد کنه.احتمالا سوختن واشر شما دلیل دیگه ای داشته که این وسط باراکودای بدبخت مقصر شناخته شده.وگرنه من تا حالا با دیانا 31 بیشتر از 3 بسته باراکودا زدم و هیچ مشکلی پیش نیومده.البته انکار نمی کنم که ساچمه سنگین هم می تونه در صورت استفاده در تفنگی با قدرت نامناسب مضراتی داشته باشه ولی نه به اندازه ساچمه سبک.Khansariha (8)
دوستان برای دیانا 35 و دیانا 27 برای هدف زنی چی پیشنهاد میکنید بخرم.هم ارزون بگید هم گرون ایرانی هم پیشنهاد بدید.
لینک مرجع