انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهدي جان با سلامKhansariha (8) من با جي اس بي اگزكت گروپ يك و نيم سانت گرفتم در 20 متري.جالبه افت كمي هم داره (فقط از باراكودا بيشتر افت داره در فاصله مساوي)اتفاقا به اكثر فنري ها خوب جواب مي ده.متاسفانه داره ناياب مي شه.
دوستان با تجربه روی مگنوم 350 کدوم از این ساچمه ها بهتر جواب مبده؟
1-Crosman Premier .22 Cal, 14.3 Grains, Domed, 500ct
2-JSB Diabolo Exact Jumbo Pellets .22 Cal, 15.8 gr.- 500 Ct.
3-.22 cal. Hollow Point pellets
روی ای تی 44 لانگ چطور؟
آقا هر کی jsb 5.5 داره و ازش راضی نیست برای من بفرسته و به جاش باراکودا 5.5 بگیره.به تعداد تاخت میزنم، یعنی 200 تا باراکودا با 200 تا jsb
روی at44 لانگ ساچمه jsb فوقالعاده جواب میده ، دقتش خیییییییییلی بهتر از باراکودا میشه ولی چون بالستیک کمتری داره زودتر انرژی را از دست میده
jsb چند گیرینی روی at44 لانگ جواب میده؟
با پرومگوم توی at44 یه گروپ وجشتناگ گرفتم توب فاصله 70 متری
خیلی آشغاله بازم ts22 بهتر جواب داد
jsb exact و 1.030 گرم وزنش ، همونی که چند پست اخیر در موردش صحبت شد

این ساچمه را میگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کراسمن چی اونم جواب میده؟
برای 350 چی؟
تا حالا کراسمن را امتحان نکردم ، میتونی از مسیح بپرسی.
کراسمن پریمیر قطعا در 350 خوب جواب میده و این ساچمه مورد علاقه من هستش که در اکثر اوقات از ان استفاده میکنم و در 350 هم تست کردم و خوب بوده است.
ولی این نکته هم حائز اهمیت است که در فرومهای زیادی به این موضوع برخوردم که یک کاربر با سلاح 350 و ساچمه کراسمن پریمیر اظهار خشنودی کرده و کاربر دگر با ساچمهFXو یا ساچمه RWS Superdome و به همین علت است که باید دید سلاحتان کدام ساچمه را بیشتر دوست دارد.
دقیقا!من داشتم دوربینمو صفر میکردم با کراسمن خوب میزدم ولی علی 2 خیلی بهتر میزد ولی اون با FX خیلی بد میزد من در حد نرمال گروپ میگرفتم...به فرد خیلی بستگی داره
البته علی جان منظورم خطای فردی نبود و بعضا دو سلاح هم مدل در مواردی پیش اومده که با ساچمه های مختلفی بهتر عمل کردند.
لینک مرجع