انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بله جاويد جان ساچمه هاي درست حسابي مثل jsb زير وروي ساچمه ها اسفنج هست تا هم به هم برخورد نكنند هم رطوبت به خودشون نگيرندبعضي ساچمه هاي حرفه اي هم جعبه هاي مربع شكل 100 تايي دارند كه 100 تا سوراخ داره وتوهر سوراخ يه ساچمه ميزارند كه تكون نخوره Khansariha (8)
دوستان تجربه من میگه همین پرومگنومهای دم دستی وقتی خیلی محکم و سفت جا میروند بسیار بهتر گروپ و قدرت از خودشان نشان میدهند بیشترین دلیلش اینه که ساچمه های که راحتتر جا میروند انرژی کمتری برای خروج دریافت میکنند و سرعتشان هم کمتر است و در واقع افت آنها بیشتر است لذا گروپ را خراب میکنند Khansariha (214)
اصلا كلا وقتي ساچمه فيت وكيپ جابره احساس بهتري به ادم ميده تا شل حتي اگه تاثيري هم نداشته باشه جنبه رواني داره
این سوال یه کم خاصه واسه کسایی که 52 دارن و اونم کالیبر 177
ساچمه ts10رویه این اسلحه چه جوری جواب داده ؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بخواین با پرو مگنم مقایسه کنید کدوم بهتره ؟؟
پرومگنم خیلی بهتر جواب میده البطه با سلاح من که اینطور بود مهدی جان اصلا" تی اس 10 رو خوب نمیزد .
اقا محسن جمعه 8تا ساچمه کراسمن پرمیر داد به من.و زوج پرمیر و 54 دیگه خودتون میدونید چی میشه.میخام هفته ای 2تاشو بزنمKhansariha (219)
علی اقا دلت بسوزهKhansariha (219)Khansariha (219)
(2011-05-01 04:49 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا محسن جمعه 8تا ساچمه کراسمن پرمیر داد به من.و زوج پرمیر و 54 دیگه خودتون میدونید چی میشه.میخام هفته ای 2تاشو بزنمKhansariha (219)
علی اقا دلت بسوزهKhansariha (219)Khansariha (219)

ممنون امین جان راستی راستی که دلم میسوزه خخخخخخخ مبارکت باشه Khansariha (8) ولی خدایش از هر دو شلیک هفتگی یکیشو به نیت من در کن Khansariha (214)
چشم علی اقا اصلا چنتاشو نگه میدارم ایشالا وقتی زیارتتون کردم تقدیمتون میکنمKhansariha (8)
راستی علی اقا ساچمه باراکودا رو 54 جواب میده یکی از دوستان بسته ای 18 تومن از گناوه میاره؟؟
البته اگه به ما هم برسهKhansariha (214)
امین جان بله روی سلاح شما جواب میده ولی سرعت خیلی میاد پایین چون وزن ساچمه 21.گرین و 54 خیلی بزنه این ساچمه رو

200 متر یکم سرعت پاینه ولی فکر کنم دقت در حد تیم ملی باشه .200 متر بر ثانیه که بزنه قدرت دقیقا" 27792.2078 ژول میشه . که میشه

همن حدودای 27 ژول .
بهترین ساچمه برای شما امین جان و چه از لحاظ دقت و چه قیمت پرو هانتر و راستی 1 خبر خوش بهت بدم 1 مدل ساچمه داره

برام میرسه که وزنش برای سلاح شما عالیه در حدود 14 گرین و قدت مهشر و قیمتم که باور نکردنی ارزون بزار برسه 3 یا 4 بسته

بهت میدم و درضمن شکلشم خیلی شباهت کراسمنی که از محسن گرفتی داره یعنی سرش کروی هستش . Khansariha (256)
ای جونم ریاضیKhansariha (219)
راستی دادا مسیح اونروز که 54 رو مسخره کردی گفتی باراکودا از تو لولش بیرونم نمیره یادم نمیرهKhansariha (290)
لینک مرجع