انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
علي اقاراستي با جه دوربيني گروپ گرفتي؟ازهرچندتاتيريه دفعه يكيش خيلي پرت نميخوردالبته تو bsa منظورمه؟Khansariha (8)
من باگامو گروپ ميگرفتم از هر3يا4 تا شليك يكيشون 10 سانت ميخورد اونورتر پس مشگل دوربين و ساچمه با هم بوده
اين نشون ميده ساچمه هاش يدست نيست وخيلي تلورانس داره هم ازنظروزن هم ازنظرشكل بايه ترازومعلوم ميشه
از دوستان کسی با تیرهای RWS SUPER DOME کار کرده؟یا کسی میدونه که ÷یدا میشه یا نه و قیمتش چقدره و ارزش خریدن رو داره یا نه؟چون تو پیرامید میگفت برای 350 مگنوم توصیه میشه خواستم بدونم عملی کسی تست کرده؟
(2011-04-05 12:36 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی با تیرهای RWS SUPER DOME کار کرده؟یا کسی میدونه که ÷یدا میشه یا نه و قیمتش چقدره و ارزش خریدن رو داره یا نه؟چون تو پیرامید میگفت برای 350 مگنوم توصیه میشه خواستم بدونم عملی کسی تست کرده؟

من استفاده نکردم ولی از خیلی ها شنیدم که برای تفنگ های نسبتا قوی تر مناسبه ولی من هنوز نظر خودمو دارم (H&N) گزینه مناسبی است +Finale match که قیمت هاش هم مناسبه Khansariha (399)
brave_dragon عزيز
فينالي مچ FINALE MATCHرو بسته اي چند ميگيريد؟تير عاليه اما براي فاصله هاي كم چون در فواصل زياد خيلي افت داره بخاطر توك تختش.
اما SUPER DOME RWS نوكش گرده و ضريب باليستيكش بالاتره .ميشه گفت تفنگهاي ساخت هر كارخونه با تيرهاي همون كارخونه نتيجه بهتري ميدن.RWS فكر كنم همون كارخونه ايه كه ديانا ميسازه و هموني كه گلوله هاي شكاريRWS معروف رو ميسازه.
ديروز سعي كردم از 15 متري تست انجام بدم .باد از سمت چپ ميومد باد شديدي نبود اما نسيم هم نبود!
تست با 350 مگنوم بود و بدون دوربين تيرها هم عكسشون هست .
جالب اين بود كه تيرهاي گامو تقريبا چپ و بالاي نقطه هدف خورد تعدادش 6 تا بود يه دونه پايين سمت راست براي تموم كردن قوطي تير بود!!
اما تيرهاي اچ ان كه دوتا هم پرت زد و فكر ميكنم بعلت تغيير سرعت و جهت باد باشه(جاييكه بودم سمت راست دريا بود و سه طرف ديگه با ساختمون محصور بود و باد ميتونه بپيچه تو اين جور جاها) هرچند تاثيرش ظاهرا رو گامو كمتر بود .اچ ان كيفيت ساخت بهتري داره و تو هواي بدون باد دقيقتره اما توي 15 متري و وجود باد ببينيد چقدر اختلاف داره اما باز هم بنظرم اچ ان دقيقتره و توي هواي بدون باد گروپ بهتر از اين هم ميشه گرفت!منتظريم كي شب حمله فرا ميرسد!!هوا خوب بشه اچ ان رو تست ميكنم. اين نشون دهنده تاثير كمتر باد روي تيرهاي گامو هست .

brave_dragon
ممنونم ولي در مورد فينالي مچ فكر ميكنم مي ارزه به امتحان كردنش خودتون گروپ ازش نداريد؟
(2011-04-05 09:19 AM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ديروز سعي كردم از 15 متري تست انجام بدم .باد از سمت چپ ميومد باد شديدي نبود اما نسيم هم نبود!
تست با 350 مگنوم بود و بدون دوربين تيرها هم عكسشون هست .
جالب اين بود كه تيرهاي گامو تقريبا چپ و بالاي نقطه هدف خورد تعدادش 6 تا بود يه دونه پايين سمت راست براي تموم كردن قوطي تير بود!!
اما تيرهاي اچ ان كه دوتا هم پرت زد و فكر ميكنم بعلت تغيير سرعت و جهت باد باشه(جاييكه بودم سمت راست دريا بود و سه طرف ديگه با ساختمون محصور بود و باد ميتونه بپيچه تو اين جور جاها) هرچند تاثيرش ظاهرا رو گامو كمتر بود .اچ ان كيفيت ساخت بهتري داره و تو هواي بدون باد دقيقتره اما توي 15 متري و وجود باد ببينيد چقدر اختلاف داره اما باز هم بنظرم اچ ان دقيقتره و توي هواي بدون باد گروپ بهتر از اين هم ميشه گرفت!منتظريم كي شب حمله فرا ميرسد!!هوا خوب بشه اچ ان رو تست ميكنم. اين نشون دهنده تاثير كمتر باد روي تيرهاي گامو هست .

brave_dragon
ممنونم ولي در مورد فينالي مچ فكر ميكنم مي ارزه به امتحان كردنش خودتون گروپ ازش نداريد؟

این به خاطر نوکش هست وگر نه اچ ان چیز خوبی هست ‍
گروپ ندارم ولی یه روز با یکی رفتیم شکار تیر مهمون بودیم اچ ان آورده بود یه کباب مرتب برکت دار خوردیم البته هوا خیلی آروم بود ولی نوک پهنش نصف پرنده رو میبرد مجبور بودیم سر رو هدف بگیریم که امارو پایین میاره (تعداد) Khansariha (226)
اقا جاويد راستي چون شما همسطح دريايي تفنگت سرعت بيشتري نسبت به ماداره شايد 10 20 متر بيشتر
البته جاوید جان این ساچمه های h&n واقعا نفوذ خوبی دارند
اما وقتی داخل لوله میذاریشون بعضی ها خیلی راحت و شل میرند بعضیهام به سختی
البته من با مگسک تو 10 متر واقعا تیر رو تیر زدم اما به نظرم مشکل دامنه رو همشون دارند
ولي سهيل جان من همچين چيزي رو نديدم و همه يكدست بودن البته يكم سفتتر از پرومگنوم جا ميرفتن
شايد من خيلي دقت نكرده بودم؟!
لینک مرجع