انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-13 12:58 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان که تجربه ی نخجیر رو رو شادو1000 دارن سرتختو پیشنهاد میکنن یا سرتیزو؟

دوست عزیز معمولا ساچمه های سر تخت از دقت بالاتری برخورداره
ولی باید گروپگیری کرد تا متوجه شد
(2013-09-13 12:58 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان که تجربه ی نخجیر رو رو شادو1000 دارن سرتختو پیشنهاد میکنن یا سرتیزو؟

تا 20 متر امتحان کردم عالی جواب میده سر تخت .ولی نوک تیز زیاد جالب نبود .
سلام به همه دوستای گل. آقا من یه مشکلی با ساچمه ها پیدا کردم. پرومگنوم که همیشه استفاده میکردم برا شادو1000 الان دیگه اصلش گیر نمیاد. تقلبیشم افتضاحه خیلی شل جا میره انگار تفنگ خالی شلیک میکنی. کسی میدونه برا تفنگی با قدرت شادو چه ساچمه ای مناسبه؟ ترجیحا خارجی و برا شکار. ممنون از همه
(2013-09-20 02:05 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستای گل. آقا من یه مشکلی با ساچمه ها پیدا کردم. پرومگنوم که همیشه استفاده میکردم برا شادو1000 الان دیگه اصلش گیر نمیاد. تقلبیشم افتضاحه خیلی شل جا میره انگار تفنگ خالی شلیک میکنی. کسی میدونه برا تفنگی با قدرت شادو چه ساچمه ای مناسبه؟ ترجیحا خارجی و برا شکار. ممنون از همه

پیمان سر گنبدی و یا پژمان سر گنبدی یا جت نخجیر و یا بیژن سر گنبدی

من پیمان رو با شادو تست کردم...انصافا عالی میزنه

((** ارسال شده توسط تلفن همراه عزیزم با نرم افزار tapatalk **))
سلام خدمت دوستان و اساتید.Khansariha (8)
من از خدمت دوستان یه سوال داشتم که فک میکنم بهتر اینجا بپرسم.
من بستگان نزدیکم در اروپا زندگی میکنن.
احتمالا ساچمه که گیر میاد از لحاظ قانونی ( جی اس بی 18 و 15 گرینی و کراسمن.کالیبر 5.5 ) ؟قیمت ساچمه اونجا چجوری ؟ میصرفه ادم حد اقل به اندازه ی مصرف خودش از اونجا وارد کنه یا همین جا قیمتا بهتره ؟ هواپیمایی گیر نمیدن ؟
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیارمون قرار بده !
(2013-08-30 01:44 PM)warrior نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا حالا از کراسمن استفاده کردید ؟ خیلی تعریفشو برا ۵۲ میکنن . Khansariha (8)

بله استفاده کردم دقت نسبتا" خوبی داره ولی توی فاصله های بالاتر از 50 متر به پای jsb exact نمیرسه . در واقع یه ساچمه شکاریه در کنارش گروپ گیری هم میشه کرد و دقت خوبی داره .
(2013-09-21 03:25 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای شهسوار لطفا بگید ساچمه های جامبو سفارشی هاتسان کیفیتش با غیر سفارشی یکیه یا فرق داره؟

کیفیتش هیچ فرقی نداره . Khansariha (214)
دوست عزیز رویال جوابتون رو تو خصوصی براتون نوشتم.
ممنون آقا احسان. ساچمه های خارجی چطور؟
(2013-09-21 01:26 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا احسان. ساچمه های خارجی چطور؟

باور کن خارجی ترین ساچمه ای که تا حالا استفاده کردم پرومگنوم ساخت افغانستان بوده...

من فقط جنس وطنی میزنم..Khansariha (8)
سلام.از ساچمه های الماس کدوم مدلش بیشتر مناسب تفنگ ۱۲ ژولی هستش؟و اینکه دوستان قیمت دادند ۱۷ چوق بستهی ۲۵۰ تایی یا ۵۰۰ تایی.البته کالیبر ۵.۵
لینک مرجع