انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-06-02 10:24 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستای عزیز. کسی میدونه دیابلو سرتخت به درد شکار میخوره؟ برا شادو1000 چی براش خوبه بجز پرومگنوم؟ ممنون
یاعلی

سلام امین جان
سرتخت ها اصولاً برای مسابقات تیراندازی رنج 10 متری ساخته شدن. دیابلو اچ اند ان هم که دیگه هیچ. چون توی فاصله بالا از گامو مچ بیشتر انحراف داره. بجز پرومگنوم میتونید از رد فایر و راکت هم استفاده کنید:

[تصویر: product_redfire.jpg]

[تصویر: product_rocket.jpg]
منم همیشه پرومگنوم -هنوزم اعتقادم به نمونه های خوبش رو دارم چون نسبت به قیمتش ساچمه خوبی برای شکارای معمول و هدفزنی تفریحی هستش نه گروپ گیری ) ، ولی یه مدت افتادیم دنبال باراکودا زمانی که 350 مگنوم داشتم ، یادش بخیر بسته ای 20 تومن ، بعدش 25 تومن و بعدش (دیگه نخریدم)
یه دو بسته 500 تایی جی اس بی از آقا مسیح گرفتیم و دیگه جی اس بی شد ساچمه معمول ما ، بعد که پی سی پی هم گرفتم اول با باراکوداهای ذخیره ارزی انبار مهماتمونKhansariha (219) شروع کردیم ولی بعد اتمام دیگه با قیمت های 45 تا 60 هزار تومن صرف نداشت ، بازهم جی اس بی 15.89 ، من ازش راضی هستم ساچمه خوبیه Khansariha (48)
البته داره ذخیره ارزی این مدل هم میاد پایین در به در دنبالش هستیم Khansariha (48)
درسته به صورت علمی مدت محدودیه از تفنگ فنری استفاده میکنم اما عملی یه۱۲ سالی میشه ،برایه چینیام از از ساچمه شهاب نوک تیز استفاده میکنم هم ۴.۵ هم ۵.۵البته برایه کمر شکن از سرتخت بیشتر استفاده میکنم ،خوب از گراب بگیر تا ابیا و توکایه سیاهو سارو کبوتر با چینیا شکار کردم اما فاصله حداکثر بین ۱۵تا۳۰متر،البته بلدرچینو یلوه،پاشلک هم زدم چون شبا میرفتیم فاصله کم میشد،زمانی که ۳۵داشتم یه بار یه ۲۵۰تایی پرومگنوم گرفتم بعدش با شهاب کار کردم البته با ۳۵بین ۳۰تا ۵۰مترو با شهاب خوب میزدم الانم که تمرکزم رو ۴۷۰هستش پرومگنوم استفاده میکنم البته فعلا شکار نرفتم باهاش اما خوب هدف زنی میکنم تا ۵۰مترو مشکلی من ندارم سردست راضیم،با هالوپوینت هم گروپ گرفتم خوب بود اما نسبت به قیمتش چی بگم،اما با پرومچ سر تخت خوب نتیجه نگرفتم
ممنون آقا امیر. شما همیشه زحمت سوالهای منو میکشین. ایشالا یه برنامه جور بشه زیارتتون کنیم. خوش باشین
دوستان عزیز و گرامی یه ساچمه اگه یه ساچمه با مشخصات خوب معرفی کنید ممنون میشم

1- نفوذ بالا
2-قدرت تخریب زیاد
3-دقت زیاد ( برا وایرخ 80 کالیبر 4.5 )
4- ترجیحا قیمت مناسب خخخخخخخخخخخ
5-فراوانی ( یعنی راحت گیر بیاد )
سلام دوست عزیز
به نظر من پرو مگنوم گامو دقتش نسبتا خوبه و تخریبش هم عالیه.من از فاصله 22 متر کالیبر 5.5 با دیانا 52 شلیک کردم MDF رو با اون فشردگیش رد کرد""""""
قیمت:12000
سلام.
دوستان من با پرو مگنوم کار میکنم.از راضیم.Khansariha (8)
من بیشتر از ساچمه گامو مچ استفاده میکنم
چون برا وایرخ خوب جواب میده و جواب کار منو میده و راضیم میکنه
بیشتر برا زدن قوطی و شیشه تو 30-20متری ازش استفاده میکنم
من گامو مچ و پرو مگنوم استفاده میکنم
پرو مگنوم بهتره
سلام دوستان Khansariha (8)
منم از این 3 ساچمه استفاده می کنم سمت راست عکسش خوب نیفتاده بول هست توی 30 متر .دیابلو تا 30 متر می ترکونه تا حالا نشده به پرنده ای توی این فاصله بزنم ، نیفته و از پرو مگنم از 30 به بالا .Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع