انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-10-08 08:41 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوست دارم نظرتون رو راجب ساچمه جی اس بی و کراسمن بدونم Khansariha (8)

من چند سال پیش یه بسته جی اس بی استفاده کردم هنوز تو کفشم وا قعا دقیق بود
بین ساچمه هایی که امتحان کردم برای وایرخ 80 از جمله دیابلو,گامو سر تخت ساده, بیژن ، مهرداد، پرو مگنوم، بی اس آ اینتر سپتور
بودندکه بی اس آ از همه بهتر جواب داد مخصوصا برای فواصل 40 تا 50 متری . این ساچمه همشون فیت درون لول نمی روند . اونای که فیت میخوره تو لول واقعا عالی میزنه و نفوذ بسیار بالاتری نسبت به ساچمه های دیگه داشته . گامو سر تخت محمولی هم نسبتا بد نبود . هر پرنده ای که با گامو سر تخت میزدم اکثرا بالش خرد میشد . ولی بی اس آ هم بالشو خرد می کرد هم از طرف دیگه اش خارج میشد . در نبود ساچمه های خوبی که دوستان تعریفشونو میکنند بدک نیست . 10 11 هزار تومن هم خریداریش میکنم .
سلام دوستان کسی میدونه ساچمه ۴.۵مدل نوریکا جلد ابی چند گرینه و ایا واسه دیانا۲۷ جدید مناسبه یا نه مرسی از اساتید
با سلام
بابا این چه وضع بازاره من دیروز تمام فردوسی رو زیرو رو کردم حتی نمایندگی گامو هم ساچمه ts10 نداشت فکر کنم اصلا قحطی ساچمه اومده چون تو هر مغازه ای که رفتم اول که میدیدم اصلا ساچمه تو ویترینشون ندارن سوال هم که میکردم میگفتن نه نداریم
حالا کسی هست به ما آدرس یه فروشگاه که gamo ts10 داشته باشه بده
خیلی ممنون
دیشب به بسته پرو هانتر 4.5 خریدم و امروز چندتا تیر با وایرخ80 انداختم اول که ساچمه ها راحت میرفت تو لول یعنی فیت نمیخورد دوم هم دقت خوبی در فاصله 40 متری نداشت . 6 7 سانتی تفاوت تیرها بود. راضی نیستم ازش .
وای حقیقتا از bsa اینتر راضیم . فقط برای فواصل دور Khansariha (219)
وایرخ 80 با باراکودا خیلی گروپ خوبی میده ولی تا حالا با پروهانتر امتحان نکردم
من یه بسته پروهانتر 4.5 گرفتم و امتحان کردم، افتضاح بود ، همگی شل توی لوله میرفتند و گروپش هم بسیار ناامید کننده بود.
اين هم يك عكس از ساچمه هايه قديميه گامو كه با كيفيت خوبی بود و با ديانا 52 و استرايكر 1000 كه دقيق مي زد(واقعا نيمی از كار تفنگ به عهدۀ ساچمه هستش).
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عبدالرحمن جون منظورت کدوم مدل کراسمن هست ؟4.5 یا 5.5 ؟
عبدلرحمن خان
براي اين تفنگ هاي معمولي چي استفاده ميكنيد هم ارزون باشه هم دست حسابي
ممنون ميشم كمك بخواهيد
عبدلرحمن خان
براي اين تفنگ هاي معمولي چي استفاده ميكنيد هم ارزون باشه هم درست حسابي
ممنون ميشم كمك بكنيد
لینک مرجع