انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
پرو مگنوم های خودم را از مرز عراق خریدم کیفیت ساخت خیلی خوبی داشتن هیچکدوم شل جا نرفتند همشون به زور زحمت فیت میشدند داخل لوله تازه بسته ای 10تومان و تی اس22 هم یک بسته 16تومان
طرف اشنای بابامه می تونه با پست بفرسته ولی فکر کنم پست گرمی حساب مینکنه.الان هر تیر پرو مگنوم چند گرمه؟
هر تیر پرومگنوم یک گرمه(15.43gr)،دقت کنید رو قوطی نوشتهKhansariha (8)
اگه میتونید یه عکس از این پرومگنوما بزارید.
دوست شما میتونه با اتوبوس بفرسته که هم سریعتره.هم ارزانتر
(2013-08-05 12:11 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه ساچمه R 10 MATCH برای صفر کردن دوربین روی 52 جواب میده با نه؟
اگه نه بهترین ساچمه برای صفر کردن دوربین 52 رو چی پیشنهاد میدید؟
کالیبر هم .177
ساچمه مخصوص خود دیاناست! البته مسابقه ای و برای فواصل کم!
فعلا که هیچ ساچمه ای گیر نمیاد. من با جی اس بی 8.4 گرین می زنم راضی ام.
سلام دوستان Khansariha (8)
کسایی که تجربه استفاده از jsb 16 اگزکت و استراتون داشتن، اگر هر دوتاش 5.52 باشن، استراتون تو فاصله های بالای 80 متر از لحاظ دقت و افت تیر مثل اگزکت عمل میکنه؟ 1- در مورد دیاناهای 26 ژولی؟ 2- در مورد 40-50 ژولی؟

واسه تفنگهای 70 ژولی، jsb 25 ، اگه استراتون 5.52 باشه بهتر جواب میده(واسه مسافت های زیاد) یا اگزکت 5.51؟ سامیانگ 28 نسبت به این دو مورد چجوریه؟
خواهشا اونایی که امتحان کردن لطف کنن جواب بدن.Khansariha (8)
سلام
کسی از دوستان ساچمهالماس رو برای دیانا 350 استفاده کرده، جواب میده؟
با تشکر
(2013-08-05 09:44 AM)foolad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-05 12:11 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی میدونه ساچمه R 10 MATCH برای صفر کردن دوربین روی 52 جواب میده با نه؟
اگه نه بهترین ساچمه برای صفر کردن دوربین 52 رو چی پیشنهاد میدید؟
کالیبر هم .177
ساچمه مخصوص خود دیاناست! البته مسابقه ای و برای فواصل کم!
فعلا که هیچ ساچمه ای گیر نمیاد. من با جی اس بی 8.4 گرین می زنم راضی ام.

======================
ساچمه مچ آر 10 بدرد نمیخوره....من رو سی زد جواب نگرفتم ازش......فک نکنم دیگه رو هیچ تفنگی دقتش بهتر از سی زد باشه.
دوستانی که تجربه استفاده از ساچمه های jsb رو دارن لطفا سه تا پست بالاتر رو جواب بدن. خواهشا زودترKhansariha (8)
یه ساچمه الماس دیدم که روش بزرگ نوشته بود standard
500 تایی..8 گرین...جعبه پلاستیکی....روش نوشته بود made in europe
برا 52 مناسبه؟؟؟؟؟
(2013-08-06 11:15 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه ساچمه الماس دیدم که روش بزرگ نوشته بود standard
500 تایی..8 گرین...جعبه پلاستیکی....روش نوشته بود made in europe
برا 52 مناسبه؟؟؟؟؟

احیانا این نبود؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع