انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من از ساچمه jsb exact 0.22 18gr استفاده می کنم فوق العادست اگر از ساپورت مناسب استفاده بشه تو مسافتهای 30-40 متر واقعا تیر روی تیر میخوره Khansariha (219)
راستی تفنگ : hatsan at44 tactical
سلام.Khansariha (8)
بین ساچمه های جی اس بی هاتسان و معمولی از نظر کیفیت و دقت تفاوتی وجود داره یا فقط بسته بندیش فرق داره ؟!(18 گرین)
(2014-01-13 01:15 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (8)
بین ساچمه های جی اس بی هاتسان و معمولی از نظر کیفیت و دقت تفاوتی وجود داره یا فقط بسته بندیش فرق داره ؟!(18 گرین)

royallجانKhansariha (8)فقط بسته بندیشون فرق داره و کیفیتشون یکی هستKhansariha (8)
ساچمه جی اس بی های سفارشی و معمولی که فرمودید آقای قدیری تست گرفته بودند توی 100 متری جی اس بی هاتسان 1.5 سانت گروپ جمعتری داده بود
و شاید این موضوع برگرده به سازگاری با تفنگ. ایشون از وایروخ 100 اف اس بی یا همون 12 خان استفاده کرده بودند که گروپ های زیادی هم توی سایت
همسایه گذاشتن هم کلیپ کوتاه هم چند عکس در فواصل 50 و 100 و 150.

در مورد اون ساچمه مسی ها هم آقای KRALMAGNUM که گفتید آسیب به تفنگ نمیرسونه و براش مثال تفنگ گلوله زن زدید باید بگم توی تفنگ
گلوله زن شما هیچ اثری از چوک نمیبینید واسه همینه که مشکلی واسش پیش نمیاد ولی توی تفنگ بادی انتهای لوله چوک هست و استفاده
از ساچمه مسی پی در پی باعث آسیب دیدگی خان میشه. ولی چیزی که من در خصوص این ساچمه باراکودا پاور میدونم اینه که این ساچمه تمام مسی
نیست و فقط روکش مسی داره چون علی آقا توی تستی که داشتند با این ساچمه به این موضوع پی بردن و مطرحش کردن ولی اصلا ساچمه دقتی نیست و گروپ بازی میده.
دوستان برای دیانا مگنوم 460 چی توصیه میکنید؟
البته قدرتش در حد فابریک نیست و بخاطر کوتاه کردن فنر حدود 25 ژول فدرت داره.
کالیبر4.5
سلام دوستان امروز رفتم واسه دیانا 54 کالیبر 4.5 ساجمه جی اس بی10 گرین بگیرم که فروشنده میگفت واسه این تفنگ سنگینه و فنر رو خراب میکه میخواستم ببینم درسته یا نه ؟و به نظر شما بهترین ساچمه واسه 54 کالیبر 4.5 چی هست ؟و قیمت چی اس بی 10 رینی 500تای چقدر هست ؟هر کس نظر بده ممنون میشم
(2014-01-13 06:51 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کالیبر4.5

امیر جان مثل بقیه دیاناها باید بهترین انتخابش جی اس بی باشه.اگه برای شکار می خوای پرومگنوم هم براش خوبه.ولی به نظر من برو برای جی اس بی.Khansariha (8)
(2014-01-14 03:13 AM)Arashfrd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امروز رفتم واسه دیانا 54 کالیبر 4.5 ساجمه جی اس بی10 گرین بگیرم که فروشنده میگفت واسه این تفنگ سنگینه و فنر رو خراب میکه میخواستم ببینم درسته یا نه ؟و به نظر شما بهترین ساچمه واسه 54 کالیبر 4.5 چی هست ؟و قیمت چی اس بی 10 رینی 500تای چقدر هست ؟هر کس نظر بده ممنون میشم
از نظر جرم این ساچمه تقریبا انتهای مرز برای تفنگهایی در رنج قدرت 54 هست.در کل توصیه نمی کنم ازش استفاده کنید.جی اس بی 8 گزینه خیلی بهتری برای شماست.Khansariha (8)
(2014-01-13 06:51 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کالیبر4.5

سلام و درود Khansariha (8)

اقا تندر فكر نكنم تفنگ شما 25 ژول انرژي بده . دركاليبر 5/5 قدرت تو اين محدوده هست ولي كاليبر4/5 با كوچك كردن فنر در حال حاضر حدود 20 ژول انرژي داره . كه با اين قدرت كراسمن گزينه خوبي هست Khansariha (8)
سلام دوستان
1_دنبال ساچمه jsb 8.44 ،cal 4.5 هستم که هيچ جا پيدا نميکنم !
اگه تو تهران جايي سراغ داريد راهنمايي کنيد،لطفأ اگه قيمتش هم ميدونيد بفرماييد
2_در مورد ساچمه h&n آلمان، اطلاعي داريد، براي ديانا 54،cal 4.5 مناسبه ؟
ممنون
سلام
آقا یه 52 صفر کیلومتر گرفتم فروشنده این ساچمه ها رو پیشنهاد داد
ما هم گرفتیم.الان یکی از دوستان گفت به درد سلاح من نمیخوره(سبکه)
ساچمه پرومگنوم هم دارم .اساتید راهنمایی کنن کدومو استفاده کنم؟
باتشکرKhansariha (8)

[تصویر: 13900470141.jpg]
لینک مرجع