انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یکی از دوستان قبلا یه وایروخ 80 داشت که جهت تست سه مدل ساچمه جی اس بی - کراسمن و جی اس بی استراتون رو تست کردم فوق العاده خوب جواب داد. استراتون الان تو بازار نیست ولی دو مدل دیگه رو میتونید پیدا کنید متاسفانه با قیمتهای سنگین.
من برا دیانا 52 بیشتر از ساچمه کراسمن هالوپینت و جی اس بی 16 گرین استفاده میکنم که واقعا دقت بی نظیری دارنKhansariha (48)
با ساچمه کراسمن هدف زنی در فاصله 100 متری هم انجام دادم البته هدفم یه اسپری حشره کش بود!

یه نمونه ساچمه دیگه هم استفاده میکنم که فکر کنم (سمس) ایرانی باشه ولی دقتش تا 40 متری برا تفنگ من که تضمین شده بود و دقت مناسبی داره قیمتش هم بسته ای 2000 یا 2500 تومن هست که بسیار مقرون به صرفه هستش...Khansariha (256)
بستش 100 تاییه وتلرانس وزنی بسیار کم و بیشتر یکنواخت هستن!
عکس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرو مگنوم خوب جواب میده ؟ برای شکار چی پیشنهاد میشه ؟ راستی بعضیا میگن که قروپ 3 سانتی از وایرخ گرفتن اونموقع چجوری میشه هد شات کرد؟
امير آقا ظاهر خوبي دارند
به نظر مياد مال بلوك شرق باشه "بول پوليا"
با عرض سلامKhansariha (8)
من برای ای تی از تی اس 22 بدونه باله استفاده میکنم برای شکار تا 80 متر روش حساب میکنم قیمت16000
برای 54 هم از پیمان که 50 متر خوبه3000
برای شکار با اینکه گرونه از کراسمن استفاده کن. برای هدف زنی هم از همون پرومگنوم استفاده کن. در ضمن دوست عزیز تو شکار که حتما نباید هد شات کنی. گروپ 3 سانتی رو نمیدونم ولی وایروخ اسلحه خوب و دقتی است. اگر بتونی خوب مهارش کنی شکارهای خوبی باهاش میزنی. موفق باشی.
(2013-06-02 04:41 PM)dsahand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی برای وایرخ 80 ساچمه مناسب سراع نداره یعنی تجربه نداره قیمتش چطوره و اگه ممکنه عکس هم بزارید
ممنون

دوست من ساچمه هایی که من توی پست بالایی معرفی کردم خیلی عالین . من خودم هم با مگنوم 350 و هم با وابرخ 80 ازشون گروپ گرفتم و شکار هم رفتم عالین . البته دوستان ساچمه های دیگه ای رو هم معرفی کردن ولی بستگی به سلیقه ی خودت داره و مقدار پولی که میخوای هزینه کنی ؟
سلام به همه دوستای عزیز. کسی میدونه دیابلو سرتخت به درد شکار میخوره؟ برا شادو1000 چی براش خوبه بجز پرومگنوم؟ ممنون
یاعلی
(2013-06-02 05:35 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من برا دیانا 52 بیشتر از ساچمه کراسمن هالوپینت و جی اس بی 16 گرین استفاده میکنم که واقعا دقت بی نظیری دارنKhansariha (48)
با ساچمه کراسمن هدف زنی در فاصله 100 متری هم انجام دادم البته هدفم یه اسپری حشره کش بود!

یه نمونه ساچمه دیگه هم استفاده میکنم که فکر کنم (سمس) ایرانی باشه ولی دقتش تا 40 متری برا تفنگ من که تضمین شده بود و دقت مناسبی داره قیمتش هم بسته ای 2000 یا 2500 تومن هست که بسیار مقرون به صرفه هستش...Khansariha (256)
بستش 100 تاییه وتلرانس وزنی بسیار کم و بیشتر یکنواخت هستن!
عکس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم قبلا از این ساچمه استفاده میکردم دیگه گیر نمیاد فکر نکنم سمس باشه چون ساچمه سمس قوطی هاش بیرنگه و شیشه ای . الحق که ساچمهای خوبی بود .Khansariha (214)
سلامKhansariha (8)
منم از اول پرومگنوم استفاده میکنم!نسبت به قیمتشون انصافن خوبنKhansariha (226)
بعضی اوقات هم پول داشته باشیم jsbوcrosman hollopoint
Khansariha (256)
لینک مرجع