انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-07-01 09:31 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش 5.5 هم 3000 تومنه چرا اونجا اینقدر گرونه ؟؟

5.5 هم اینجا 5 هست!!!
(2011-06-30 04:25 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من برای کالیبر 4.5 ساچمه رو دست کراسمن پریمیر ندیدم
انقدر عالی و خوش ساخته که از ابتدا که ساچمه رو میذاری داخل لول باید فشار یدی تا جا بره و یکذره خلاصی تو لول نداره
بحدی فیت جا میگیره که تمام باد رو پشت ساچمه حبس مسکنه و قدرت نفوذش بمراتب بیشتر از بهترین ساچمه هاست
حتی ساچه FX و براکودا و حتی کراسمن هانتر رو هم تست کردم مثل این نبود
تا اونجا که میدونم این ساچمه تو ایران نیست و اینو یکی از دوستان از خارج اورده بود

اگه منظورتون این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه بسته کالیبر 0.22 این ساچمه را چند ماه پیش اصفهان دیدم که میگفت 35 چوق،حالا نمیدونم هنوز داشته باشه یا نه.
بنظر من 35 هزار تومن پول دادن خرج اضافیه .. میشه با 20 تومن یه بسته ساچمه باراکودا خرید و بهترین شلیک ها رو داشت ..Khansariha (8)
(2011-07-01 01:56 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر من 35 هزار تومن پول دادن خرج اضافیه .. میشه با 20 تومن یه بسته ساچمه باراکودا خرید و بهترین شلیک ها رو داشت ..Khansariha (8)
خوب ساچمه باراکودا (کالیبر 5.5) جعبه آن 200 عددی هست ولی ساچمه کراسمن 500 عددی . حالا از نظر صرفه کدوم بصرفه تره ؟
البته برای شکار این باراکوداها حرف ندارند ( واقعا خدائیش عجب بالستیکی دارند ) درسته از نظر دقت به jsb و کراسمن نمیرسه(کمی کمتره) ولی اگر قیمت باراکوداها برای جعبه های 500 تائی بود بدونید که حتما من یکی از مشتریان همیشگیش بودم بی شک Khansariha (214)
بالستیک باراکودا خیلی عالی بود،دقت قابل قبولی هم داره.
در مورد قیمت هم یه بسته 500 تایی باراکودا4.5 اینجا 22 چوق قیمت داره و یه بسته 200 تایی کالیبر 5.5 اون 19.5 قیمت داشت،یعنی قیمت یه دونه ساچمه 5.5 از 2 تا 4.5 هم بیشتر میشه، اینجاست که یکی از برتریهای کالیبر 4.5 نسبت به 5.5 مشخص میشه.
نقل قول :خوب ساچمه باراکودا (کالیبر 5.5) جعبه آن 200 عددی هست ولی ساچمه کراسمن 500 عددی . حالا از نظر صرفه کدوم بصرفه تره ؟
البته برای شکار این باراکوداها حرف ندارند ( واقعا خدائیش عجب بالستیکی دارند ) درسته از نظر دقت به jsb و کراسمن نمیرسه(کمی کمتره) ولی اگر قیمت باراکوداها برای جعبه های 500 تائی بود بدونید که حتما من یکی از مشتریان همیشگیش بودم بی شک

بله حق با شماست من فکر کردم که هردو نمونه تعدشون تو جعبه به یک اندازه است .. اما فکر کنم باراکودا فراوون تر از کراسمن باشه .. Khansariha (8)
(2011-07-01 03:10 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :خوب ساچمه باراکودا (کالیبر 5.5) جعبه آن 200 عددی هست ولی ساچمه کراسمن 500 عددی . حالا از نظر صرفه کدوم بصرفه تره ؟
البته برای شکار این باراکوداها حرف ندارند ( واقعا خدائیش عجب بالستیکی دارند ) درسته از نظر دقت به jsb و کراسمن نمیرسه(کمی کمتره) ولی اگر قیمت باراکوداها برای جعبه های 500 تائی بود بدونید که حتما من یکی از مشتریان همیشگیش بودم بی شک

بله حق با شماست من فکر کردم که هردو نمونه تعدشون تو جعبه به یک اندازه است .. اما فکر کنم باراکودا فراوون تر از کراسمن باشه .. Khansariha (8)
بله عبدالرحمن جان الان باراکودا نسبت به کراسمن کمی بهتر گیر میاد البته خدا را چه دیدی شاید روزی کراسمن هم براحتی پیدا شود.
من خودم فکرشو نمیکردم روزی jsb گیر بیارم ولی به لطف دوستان تهیه شد و الان به جرات میتوان گفت برای دقت در کالیبرهای 5.5 دیانا مخصوصا ایرکینگ (دیانا54) ساچمه جی اس بی بهترین گزینه هست و خب امتحان پس داده هم هست . Khansariha (214)
علی جان قرار شد عکس بزاری از گروپ با جی اس بی چی شد پس داداش ؟؟؟Khansariha (8)
(2011-07-02 07:09 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم گروپ جالبی نشده علی جون داره از گذاشتنش تفره میره [تصویر: ghashang-68.gif]
(2011-07-02 07:31 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-07-02 07:09 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم گروپ جالبی نشده علی جون داره از گذاشتنش تفره میره [تصویر: ghashang-68.gif]
نه بابا تفره چیه اتفاقا مطمئنم گروپ خوبی داره این ساچمه های جادوئی ما(magic pellet) یعنی JSB ها را میگم فقط هنوز نرفتم خونه مادر زن اینا خخخخخخ ولی دور از شوخی انشاالله تو اولین فرصت یک گروپ هم میگیرم . Khansariha (214)
لینک مرجع