انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
برای دیانا 52 کالیبر 4/5
1- jsb exact heavy 10,34
2- jsb exact 8,44
3- آذرخش 2
از بین خارجی ها بهترین جواب رو جی اس بی داده و از بین ایرانی ها آذرخش .
برای بنجامی مارادور
jsb 15.89
کراسمن هلوپوینت 14.13
H&N 18 نوک تخت
باراکودا
از همه بهتر با 15.89 JSB Khansariha (8)
با تشكر از همه دوستان .
ساچمه h&n barcuda كاليبر 4.5 دارم . بسيار عالي و دقيق هستند. تنها ايرادشون وزن بالا هست كه بدرد pcp ميخوره و در فواصل بالاي 30 متر افت زيادي دارند .
بنظرتون ساچمه هاي كراسمن يا جي اس بي كاليبر 4.5 تو بازار ميشه گير آورد ؟
جی اس بی 4.5 که تو بازار موجود هست کراسمن 4.5 بنده جایی ندیدمKhansariha (8)
یه بسته پرومگنوم گامو جدید گرفتم که در حد بالایی افتضاحه و نمیشه با وایرخ دوتا تیر یک مدل زد. جدیداش اصلا مثل قبلیهاش نیست. من با فاصله سه هفته خریدم و واویلا.
کل محصولات گامو از تفنگ+ساچمه+... دیگه ارزش خرید نداره
کیفیت خیلی امده پاین
یا جنس اصلی نیست /یا اینکه واقلا شرکت کیفیت رو اورده /پاین یا داره به سفارش میزنه Khansariha (8)
ساچمه گامو با چند کیفیت در بازار موجود هست. گامو اصل و با کیفیت از لحاظ قیمتی بالاتر از این نمونه های موجود در بازارندKhansariha (8)
اين مدلهاي اصلي گامو كه ميفرماييد .مشخصات خاصي دارند كه بشه از نوع تقلبي تشخيص داد؟
من الان مدلهاي قديمي وجديد رو همزمان دارم . از نظر شكل بسته بندي و كيفيت سرب و ... عين هم هستند . حتي وزن ساچمه هاي دو بسته هم كاملا مشابه هستند فقط نوع جديدتر قطر ساچمه 4.6 ميليمتر است در حالي كه در نوع قديمي 4.7 ميلي است كه همين 0.1 ميليمتر باعث لق جارفتن ساچمه در لوله است .
سلام
jsb 18 گرین خریدم خیلی با کیفیت و با گرو پ عالی برای تفنگ at44
بهترین ساچمه برای ای تی البته تجربه ی بنده کراسمن و جی اس بی 18.13 بوده
Khansariha (8)
لینک مرجع