انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان
کسی از دوستان تجربه اینو داره که کدوم ساچمه برای 350 مگنوم کالیبر 4.5 مناسبه؟ من انواع اقسام ساچمه موجود تو بازار رو امتحان کردم ولی نتیجه مطلوب نگرفتم
ممنون میشم راهنماییم کنید Khansariha (172)
(2013-02-15 09:01 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
کسی از دوستان تجربه اینو داره که کدوم ساچمه برای 350 مگنوم کالیبر 4.5 مناسبه؟ من انواع اقسام ساچمه موجود تو بازار رو امتحان کردم ولی نتیجه مطلوب نگرفتم
ممنون میشم راهنماییم کنید Khansariha (172)

ساچمه ای که من روی مگنوم 350 4.5 نتیجه گرفتم باراکودا بوده است.
من هم با وایرخم همین مشکلو داشتم و انواع و اقسام ساچمه رو امتحان کردم وآخر کار فهمیدم که پیچ های تفنگ که شل میشه دقت رو پایین میاره و دوربینم مناسب این تفنگ نیست . پیچ هاشو با زدن تفلون محکمشون کردم و دوربینم هم عوض کردم عالی شد و از گامو مچ خوب جواب گرفتم و چون قیمت و دقتش خوبه همیشه از این ساچمه استفاده میکنم
(2013-02-16 12:01 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم با وایرخم همین مشکلو داشتم و انواع و اقسام ساچمه رو امتحان کردم وآخر کار فهمیدم که پیچ های تفنگ که شل میشه دقت رو پایین میاره و دوربینم مناسب این تفنگ نیست . پیچ هاشو با زدن تفلون محکمشون کردم و دوربینم هم عوض کردم عالی شد و از گامو مچ خوب جواب گرفتم و چون قیمت و دقتش خوبه همیشه از این ساچمه استفاده میکنم

امروز دیگه اینقد با گامو مچ دیابلو تیر انداختم که خسته شدم دو تا تیر یه جا نخورد نمیدونم چرا موندم از مسح جان جی اس بی بگیرم ببینم چطور میشه!! حسابی خستم کرده یه زمان با بیژن تیر رو تیر میزد موندم تو کارش بخدا!!!
این هم فکر خوبیه . تو یکی از تاپیک ها خوندم ساچمه هایی که برا مگنوم 350 مناسب هستند تو رده ی قیمت بالا ها پیدا میشه ( خرجت رفت بالا )
با گامو مچ گروپ چند سانتی بهت میده ؟تو 10 متر
(2013-02-16 08:47 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم فکر خوبیه . تو یکی از تاپیک ها خوندم ساچمه هایی که برا مگنوم 350 مناسب هستند تو رده ی قیمت بالا ها پیدا میشه ( خرجت رفت بالا )

هههههه دست رو دلم نزار که خونه Khansariha (367) خجالت میکشم بگم، دوتا میزنه به هدف بعد چند تا میزنه بیرون تقریبا حدودا 5 سانت
اگه با تیر گرون خوب بزنه ارزششو داره چون لذت شکار با این قدرت تفنگ به هرچی می ارزه :-) Khansariha (214)
(2013-02-16 09:00 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-16 08:47 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هههههه دست رو دلم نزار که خونه Khansariha (367) خجالت میکشم بگم، دوتا میزنه به هدف بعد چند تا میزنه بیرون تقریبا حدودا 5 سانت
اگه با تیر گرون خوب بزنه ارزششو داره چون لذت شکار با این قدرت تفنگ به هرچی می ارزه :-) Khansariha (214)

به نظر نمیاد مشکل شما از ساچمه باشه. Khansariha (256)
پس اوضاعش خرابه. شاید به قول دوستمون از ساچمه نباشه . باید از یه آدم با تجربه پرسید . که خدا داده آدم با تجربه تو این سایت ( ماشاالله - خدا سایشون از سر ما کم نکنه )
Khansariha (226)
ولی یادت باشه جوینده یابنده هست .
برا هدفگیری از دوربین استفاده میکنی یا از مگسک ؟ اگه از دوربین ، دوربینت چی هست ؟
(2013-02-16 08:13 PM)rkh.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-16 12:01 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز دیگه اینقد با گامو مچ دیابلو تیر انداختم که خسته شدم دو تا تیر یه جا نخورد نمیدونم چرا موندم از مسح جان جی اس بی بگیرم ببینم چطور میشه!! حسابی خستم کرده یه زمان با بیژن تیر رو تیر میزد موندم تو کارش بخدا!!!
دوست عزیز اگه تفنگتون دیانا 350 هست باید بدونید که با ساچمه های به اصطلاح مچ بازدهی خوبی نخواهید داشت.این ساچمه ها عموما طراحیشون برای زیر 15 متر و پانچ کردن سیبل مقوایی هست.شما باید از ساچمه هایی مثل جی اس بی 16 و 18 و باراکودا استفاده کنید تا دقت 350 به بهترین وجه با قدرتش جمع بشه.Khansariha (8)
لینک مرجع