انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-07-11 12:36 AM)daneshyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از بین ساچمه های زیر کدومشون برای صفر کردن دوربین توی فاصله 40 تا 50 متری برای یه تفنگ قوی مناسب ترن؟
1- گامو مچ
2- گامو پرمگنوم
3- گامو مگنوم
4- ts-10 و یا ts-22

خواهشا از بین همین 4تا بگید میدونم که jsb و baracuda خیلی بهترن ولی خوب گیر ما نمیاد.

یه سوال دیگه ساچمه الماس کالیبر 4.5 کیفیت خوبی داره یا نه؟
قیمتشم بگید ممنون میشم.

با تشکرKhansariha (8)

دادا تفنگ قوی یعنی چند ژول ؟ با چه دوربینی ؟ واسه 52 و 54 بهتره در 35 متری و با پرومگنوم صفر کنی ،صفر 40 یا 50 متر برای همه فنری ها زیاده ولی اگه مثلا pcp پنجاه ژولی داری با ts10 میتونی بین 40 یا 50 صفر کنی .
[/quote]
سلام
از بین ساچمه های زیر کدومشون برای صفر کردن دوربین توی فاصله 40 تا 50 متری برای یه تفنگ قوی مناسب ترن؟
1- گامو مچ
2- گامو پرمگنوم
3- گامو مگنوم
4- ts-10 و یا ts-22
[/quote]
دوست عزيز اگه فنرى قوى دارى براى فواصل بالا پرومگنوم گزينه خوبيه.
البته اگه با اون کيفيت قديم گيرت بياد خيلى بهتره.
ولى اگه براى پى سى پى ميخواى از بين گزينه هاى بالا ts22 بخاطر وزن بيشتر بهتر جواب ميده.
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید واسه ای تی 44 کدوم مدل رو از ساچمه های الماس تست کردید و راضی کننده بوده براتون
نمیدونم چرا کسی یه دونه گروپ تا حالا از این ساچمه نزاشته که ببینیم
Khansariha (8)
ازتک تک عزیزان به لحاظ درج مطالب ارزنده بی نهایت متشکرم.تازه اطلاعات من داره تکمیل میشه واین مهم رامدیون شما هستم
ضمنامن باساچمهts22راحت ترهدف میزنم تاساچمه های دیگه.البته تفنگم54 که حالا علت رادارم پی میبرمKhansariha (256)
(2013-07-11 11:19 PM)mster نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید واسه ای تی 44 کدوم مدل رو از ساچمه های الماس تست کردید و راضی کننده بوده براتون
نمیدونم چرا کسی یه دونه گروپ تا حالا از این ساچمه نزاشته که ببینیم
Khansariha (8)
چند تا از دوستان که ساچمه الماس رو روی ای تی 44 تست کردن اصلا راضی نبودند برای همین هم گروپی ازش نذاشتن.
سلامKhansariha (8)
من ساچمه پرومگنوم و پرومچ و هالوپوینت وتی اس 22 گامو رو با ای تی 44 تست کردم به این نتیجه رسیدم که هالوپوینت سازگاری خیلی خوبی با ای تی داره.پرو مچ و تی اس 22 هم بد نیستن اما پرومگنوم اصلا خوب نیست.بقیه ساچمه ها هم قسمت نشده تست کنمKhansariha (48)
سلام دوستان. دقت هالوپوینت رو at44 چطوره؟ وتا چند متر میشه روش حساب کرد؟
با تشکر
(2013-07-13 12:52 AM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. دقت هالوپوینت رو at44 چطوره؟ وتا چند متر میشه روش حساب کرد؟
با تشکر

سلام دوست عزیز Khansariha (8)تا 50 متر که من تست کردم خیلی عالی بود تقریبا ساچمه روی ساچمه میزد،اما بیشتر از اون رو هنوز تست نکردم،
سلام بر دوستان گرامی
راستش من تازه عضو این سایت شدم و از شما بزرگواران راهنمایی می خواستم..Khansariha (8)

یه دیانا مگنام 350 کالیبر 4.5 خریدم و دنبال یه ساچمه برا شکار می گردم که تو فاصله ی 60متری دقت خوبی داشته باشه..

لطف کنن دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
راستی با گامو پرو مگنام و گامو مگنام تو فاصله ی 60 متری جواب نمیدهKhansariha (367).

jsb بهتره یا باراکودا..... و کدوم مدلش؟؟

شرمنده پر حرفی کردم.....بی نهایت سپاس گزارم[/size]
مصطفی جان برای 350 فکر کنم اول جی اس بی 18 گرین(در صورتی که کالیبر 5.5 باشه برای 4.5 میشه حدود 9 گرین) و بعد باراکودا.البته: جی اس بی دقت بهتری میده و باراکودا حمل انرژی و پرواز بهتر.Khansariha (8)
لینک مرجع