انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
راستی یادم نبود مهدی جان تی اس ده خیلی بده ها نگیری!من اولی که تفنگ رو خریدم یه بسته 200 تائی گرفتم هنوز که هنوزه مونده!الان دارم حساب میکنم از وقتی تفنگ رو خریدم حدود 2500 تا تیر زدم با این اسلحم!(با شمارش جعبه های باقی مونده تیر)18 هفتست اینو خریدم یعنی هفته ای حدود 139 تا تیر زدم!با این اوصاف دقیق ترین ساچمه هائی رو که زدم در کالیبر 4.5 اینه:
1=FX
2=pro magnum
3=diablo match
4=ساچمه ایرانی
5=هیچی!
ساچمه های گرد و تی اس 10 مزخرف ترین بودند!اگه ساچمه خوب گرد پیدا کنید اونم دقیقه!منتها این گامو های گرد کوچیک بزرگند!
در کالیبر 5.5 هم اونائی رو که استفاده کردم:
1=pro hunter
2=pro magnum
3=magnum
4=ساچمه ایرانی
5=ts 22
سلام
کسی ساچمه 6.35 سراغ داره؟
اقا سعید خوش امدی دادشم .

اقا جاوید نه باور کن چیزی ارزون ندارم ولی اگه بخوای ساچمه خوب یعنی نسبتا" خوب تی اس 22 هستش که بد نیست

21 گرین ساچمه باراکودا سراغ دارم بسته 19000 تومن مهدی جان از شما هم بروی چشم .
(2011-05-02 02:13 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا سعید خوش امدی دادشم .

اقا جاوید نه باور کن چیزی ارزون ندارم ولی اگه بخوای ساچمه خوب یعنی نسبتا" خوب تی اس 22 هستش که بد نیست

21 گرین ساچمه باراکودا سراغ دارم بسته 19000 تومن مهدی جان از شما هم بروی چشم .

مسیح جان این بسته های باراکودا چندتائی هست و شما تائیدش میکنید ؟ Khansariha (214)
سلام علی جان 200 تای هستش کیفیتش که عالی ساچمه ای که داخل مسابقات ازش استفاده میشه

ساخت H&N هستش بله کیفیتش عالیه یکی از دوستان داره ازشون سوال میکنم داشتن خبر میدم علی جان

ارادت داریم علی جان Khansariha (8)
دوستان ساچمه خوب واسه شکار کبوتر وقمری حداکثر تو فاصله ۴۰ تا ۵۰ متری با دیانا ۴۷۰ چیه؟(برام مهمه که شکار رو درجا بکشه نه مثل ساچمه های نوک تیز چندین متر فرار کنن)
در اخر به نظر شما ساچمه های گامو پرومتچ،هانتر،ایکسپاند و دیانا های پاور کدومشون این کارایی رو که من میخام بیشتر داره؟( دقت خیلی مهمه)
خیلی ممنون مسیح جان
نگفتید کالیبر 6.35 پیدا میشه یا نه
mehad جان ساچمه ی خوب برا شکار اگه تفنگتون 5/5 هست گامو پرومگنوم رو پیشنهاد میکنم.قدرت نفوذش عالیه دقتشم بد نیست.پرو هانتر قدرت پرو مگنومو نداره ولی دقتش بالاتره.گامو پرو مچ سر تخت هست و اصلا مناسب شکار نیست هم از لحاظ شرعی و هم نفوذ.

saeedglx
جان این کالیبر ساچمه تو ایران نیست.اگه پیدا بشه خیلی خیلی کم هست.مگه شما تفنگت کالیبر6.35 هست؟؟
(2011-05-02 08:13 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mehad جان ساچمه ی خوب برا شکار اگه تفنگتون 5/5 هست گامو پرومگنوم رو پیشنهاد میکنم.قدرت نفوذش عالیه دقتشم بد نیست.پرو هانتر قدرت پرو مگنومو نداره ولی دقتش بالاتره.گامو پرو مچ سر تخت هست و اصلا مناسب شکار نیست هم از لحاظ شرعی و هم نفوذ.

saeedglx
جان این کالیبر ساچمه تو ایران نیست.اگه پیدا بشه خیلی خیلی کم هست.مگه شما تفنگت کالیبر6.35 هست؟؟

اسلحه من 4.5 هستش پس با این اوصاف ساچمه هایی که من گفتم به درد بخور نیستن زیاد. ممنون از راهنماییتون
مهدی جان ساچمه ها چطور بودن؟نتیجشو نگفتی داداش.
لینک مرجع