انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امین جان، من جی اس بی اگزکت رو رو شادو امتحان کردم و فوق العاده جواب میده (البته کالیبر ۴.۵)...
فکر نمیکنم اینجا پیدابشه.
دیگه چه ساچمه هایی؟دوستان اگر با آی جی تی تجربه دارن حتما بگن.
(2012-09-20 03:01 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نمیکنم اینجا پیدابشه.
دیگه چه ساچمه هایی؟دوستان اگر با آی جی تی تجربه دارن حتما بگن.

امین جان، گذرت به چابکسر نمیخوره؟ یه فروشگاه شکار به نام آقای اسکندری هست اونجا ساچمه های گاموی اصل (چاپی)، اچ اند ان و جی اس بی رو داره، قیمت هاش هم با تهران فزقی نداره!!! Khansariha (219)
نه متاسفانه.
منم گاموی چاپی میگیرم دیگه.هیچکدوم برچسبی نیستن.
کلا کیفیت پرومگنوم اومده پایین.
باید باناخن فشاربدم تابره تو.
(2012-09-20 03:11 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه متاسفانه.
منم گاموی چاپی میگیرم دیگه.هیچکدوم برچسبی نیستن.
کلا کیفیت پرومگنوم اومده پایین.
باید باناخن فشاربدم تابره تو.

خوب امین جان، چرا از نمایندگی اصفهان نمی گیری؟ اسم شرکتش خدنگ افزار هست و نمایندگی JSB
با باربری یکی دو روزه میفرستن، من خودم همینجوری گرفتم.. قیمت هاشم از همه جا درست و حسابی تره...
این هم شمارش : ۰۳۱۱۶۶۸۲۴۹۰
امین جان ساچمه های زیادی هست که ممکنه شما با استفاده از انها به نتیجه دلخواه خود برسید(بستگی به نوع استفاده داره)
یکی از کارهایی که میتونید انجام بدید شروع کنید به خرید تمام ساچمه هایی که در دسترس شما موجوده و با ازمودن هرکدوم به موارد استفاده اونها پی ببرید
البته ممکنه یه کم هزینه اضافی رو دستت بذاره در این راه تجربه دوستان هم بسیار مفیده

بنده برای شکار از پرومگنوم استفاده میکنم ولی کراسمن و جی اس بی دقت بینظری داره همینطور H&N حتی اگر ساچمه پیمان هم پیدا کنید با دست چین کردن و وزن کردن میتونه به شما کمک کنهKhansariha (8)
دکتر جان با هزینه ارسال میشه همین قیمت خودمون دیگه.
kingpaco جان یکم برام سخته تمامشونو بگیرم.
الان تو فهرستم این دوتا رو انتخاب کردم.
گامومچ(اگر پیدابشه)
جی اس بی اگزکت
گامو مچ فقط و فقط اگر قدیمی و اصل پیدا کردید بخرید در غیر اینصورت به هیچ عنوان ارزش خرید نداره ساچمه سرتخت جت از گاموهای تغلبی بهتره داداشKhansariha (8)
(2012-09-20 03:23 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دکتر جان با هزینه ارسال میشه همین قیمت خودمون دیگه.
kingpaco جان یکم برام سخته تمامشونو بگیرم.
الان تو فهرستم این دوتا رو انتخاب کردم.
گامومچ(اگر پیدابشه)
جی اس بی اگزکت

نه امین جان، تقریبا هزینه ی باربری رو میشه گفت نمی گیرن!!!!!!!!!!!!!! Khansariha (219)
راستی، من هفته ی دیگه میخوام برم همون چابکسر که قبلا گفتم برای خرید سلاح و ساچمه، گامو مچ اصل کالیبر ۵.۵ (یسته ی ۲۵۰ تایی) و جی اس بی اگزکت کالیبر ۵.۵ (اون هم ۲۵۰ تایی) هم داشت، میخوای برات بگیرم؟ Khansariha (8)
حنان جان همون گامو مچ های اصلی که من چند روز پیش گرفتم منظورت هست؟
[تصویر: 13470365484.jpg]
سمت راست اصل هست
Khansariha (8)
لینک مرجع