انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حالا که اینطوریه فقط باراکودا استفاده می کنم
دوستانی که فنری دارن ساچمه پیمان بسیار خوب جواب داده....البته صادراتیاش....قوطیشم سبزه......الالخصوص من تو 54 و 360 و 350 دوستانی دارم که از این ساچمه جواب خوبی گرفتن.
از دوستان کسی این ساچمه فالکن داره برای فروش
کسی میدونه کجا میشه گیر آورد من که توی فردوسی گیر نیاوردم
500 تایی
داداش فعلا نه فالکن نه جی اس بی وارد نمیشه تا اطلاع ثانوی.......اگه کسیو داری که مسافرت خارجی بره میتونی بگی واست بیاره....تا 5 بسته میتونه مسافری بیاره وگرنه هیجا تو ایران نیست چون با وارد کنندش که حرف زدیم گفت نمیارم دیگه.واردکننده های دیگه هم ساچمه آلمانی و اسپانیایی میارن.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
از دوستان کسی در مورد کیفیت ساچمه رابیت مگنوم کالیبر 5.5 اطلاعی نداره؟Khansariha (214)
رابیت مگنوم تو رین استورم/هاتسان ای تی 44 افتضاحه/تو کندر هم زیاد خوب نبوده.....من تا حالا ندیدم گروپ خوبی روی اسلحه ای داده باشه.
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
ممنونم erfan401 عزیزKhansariha (8)
کسی تجربه ساچمه کراسمن هالو پوینت داره؟ واسه وایرخ 80 کالیبر 22 میخوام استفاده کنم.در ضمن فقط برای شکار.
کراسمن یا جی اس بی 15 گرینی که هم وزن پرو مگنوم باشه الان از کجا میشه گیر آورد؟
با سلام خدمت دوستان
من دو بسته ساچمه که یکی بنام جت که محصول کارخانه نخجیره و دیگری پرومگنوم هست رو خریدم اما ساچمه جت واقعا از نظر دقت و حتی مقاومت بسیار افتضاح بود و ساچمه های پرو مگنوم هم معلوم بود که اصلا ساخت اسپانیا نیست با نگاه کردن به اون میشد فهمید که اصل نبوده و تازه قیمت ها هم بالا رفته اما کیفیت افت.Khansariha (367)
لینک مرجع