انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر: ehq4h7fa8wrwurubw7wm.jpg]
ساچمه جی اس بی اگزکت را چند خریدید؟
28000 تومان.....
سلام .دوستان نظرتون در مورد ساچمه ي برنجي چيه؟ قدرت تخريبش چطوره؟ايا به خان اسلحه اسيب ميرسونه؟
(2011-11-14 05:25 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان نظرتون در مورد ساچمه ي برنجي چيه؟ قدرت تخريبش چطوره؟ايا به خان اسلحه اسيب ميرسونه؟

سلام
اگر منظورتون ساچمه زیر است....

[تصویر: Gamo_RaptorPellet.jpg]

باید بگم که تخریب فوق العاده...از اون مهمتر وقتی با این ساچمه شلیک می کنید...(وقتی با 460 با این ساچمه شلیک می کردم) ..حس می کردم که قدرت تفنگ یک و نیم برابر شده........مثلا اگر ساچمه سربی 100 صفحه رد می کرد..این حتما 70 تا بیشتر ..یا حداقل 50 تا بیشتر............در خصوص خان دوستانی زیادی نظر دارند که اسیب می رسونه..ولی سوالی که اینجا مطرحه اینه که آیا گامو ساچمه ای رو تولید می کنه و اینهمه تبلیغ می کنه که به خان لطمه وارد کنه؟ایا انجا مهندسان به این موضوع دقت نکردند و................؟در کل نفوذ فوق العاده ای داره
در خصوص ساچمه زیر هم موارد بالا صدق می کنه....هر دو نفوذ عالی دارند ..ولی ساچمه بالائی نفوذ و سرعت بیشتری به خودش می گیره
[تصویر: Gamo_Rocket-pel-2.bmp]
(2011-11-14 05:25 PM)diyana56 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدرلوله رو درمیاره دوست من
با سلام
دوستان من امشب راهی تهران هستم کسی میدونه پرو هانتر را از کجا میشه تهیه کرد
اگه فهمیدی به ماهم خبر بده!!!
سلام دوستان
کسی تجربه کار با TS 22 داره؟ با تفنگ من در مقایسه با پرو مگنوم 10 سانت بالا میزنه و برام عجیبه
تفنگ 52
(2011-11-17 05:11 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی تجربه کار با TS 22 داره؟ با تفنگ من در مقایسه با پرو مگنوم 10 سانت بالا میزنه و برام عجیبه
تفنگ 52
دوست من کمی بالا زدن ts22 شاید کمی عجیب باشه ولی اینو بدون برای همه سلاحها و برای هر مسافتی اینطور نیست .
مثلا امروز داشتم با AT44 یکی از دوستان با ساچمه TS22 دوربین صفر میکردم که در مسافت 12 متری پرو مگنوم بالاتر از TS 22میزد البته احتمال میدم در مسافت 70 متری این ماجرا برعکس شود و پرومگنوم پائین بزند
و باز مثلا برای 54 خودم پرومگنوم بالاتر از TS22 میزند و البته ساچمه باراکودا از همه اینها بالاتر میزد بهر صورت در کل اینگونه رفتارها در مسافتهای مختلف متفاوت و در تفنگهای پرقدرت عادی هست . Khansariha (214)
لینک مرجع