انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امین جون با منی ؟؟؟
اگه با من هستید باید بگم که چون من متاسفانه دوربین ندارم و همین مگسک رو هم با یه بدبختی باپرو مگنم تنظیم کردم واسه همین هنوز استفاده نکردم انشاء...بادوربین یه گروپ با فاصله میگیرم و نتیجشو میزارم
بدون دوربین به قول شما اصفهونیها حیفس!!!!!Khansariha (214)
اره مهدی جان.حییییییففففففسسسسKhansariha (219)
(2011-05-02 08:01 PM)saeedglx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون مسیح جان
نگفتید کالیبر 6.35 پیدا میشه یا نه

کالیبر6.35 خریدو فروش ساچمش غیر قانونیه سعید جان . فکر نمیکنم گیر بیاد .

در خصوص بارکودا هم علی جان (علیخالزن ) باید بگم اقای سمسارزاده دارن خواستید بگید

من براتون تهیه کنم در خدمتیم .
ممنون مسیح جان من 2تا3 بسته ای برای خالی نبودن عریضه و تستهام میخوام اگر گذر شما انطرفی افتاد یک ندا بده در ضمن مبلغ و ش حساب را اس ام اس کن برام عزیز . ممنون Khansariha (8)
(2011-05-15 09:51 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مسیح جان من 2تا3 بسته ای برای خالی نبودن عریضه و تستهام میخوام اگر گذر شما انطرفی افتاد یک ندا بده در ضمن مبلغ و ش حساب را اس ام اس کن برام عزیز . ممنون Khansariha (8)

داش علي
اگه باراكودا ميخواي خيابان فردوسي پاساژ صداسيما فروشگاه ساحل داره يه سر اونجا بزن
(2011-05-16 06:09 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-05-15 09:51 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش علي
اگه باراكودا ميخواي خيابان فردوسي پاساژ صداسيما فروشگاه ساحل داره يه سر اونجا بزن
ممنون اسماعیل جان فی اونجا را هم داری یا نه؟
البته ممکنه امروز گذرم به تیراژه هم بیافته یک نیم نگاهی به مغازه شکار میندازم ببینم چه خبره Khansariha (214)
علي جان
قيمت جديد ندارم ولي حدودا 3 ماه پيش 25000 تومان بود
راستي اگه رفتي تيراژه يه خبري هم از TS-22 بگير مسيح خيلي دنبالشه اگه تونستي و داشت با هماهنگي مسيح براش چندتا بسته TS-22 بگير داداش
(2011-05-16 09:06 AM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علي جان
قيمت جديد ندارم ولي حدودا 3 ماه پيش 25000 تومان بود
راستي اگه رفتي تيراژه يه خبري هم از TS-22 بگير مسيح خيلي دنبالشه اگه تونستي و داشت با هماهنگي مسيح براش چندتا بسته TS-22 بگير داداش
خوب اسماعیل جان الان از آنجا میام که متاسفانه مغازش بسته بود البته از پشت ویترین یگ نگاهی انداختم ساچمه ts-10 برای 4.5 بود ساچمه های گامو مچ ، پرومچ، پرومگنوم و ساچمه های BSA هم داشت ولی از TS-22 خبری نبود Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میگم ساچمه بارکودا کالیبر ۴/۵ بستش چند تای هست و قیمتش چنده
راستی کجا میشه گیر اورد؟
تيرباراكودا رو من تو مغازه كوچيكي كه روبروي ذكرعلي هست ديدم يه دهنه كوچيكه كه هم رابيت مگنوم داره هم باراكودا آدم بدي نيست.(پايه يك تيكه دوربين رو ميده 8 تومن!)
لینک مرجع