انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز یعنی وقتی یه تفنگ با یه ساچمه سازگاری نداشته باشه وقتی زیاد تمرین کنی عادت میکنه؟مگه میشه داداش؟
تمرین زیاد تیراندازی فقط مهارت شمارو بالا میبره و یخوردم تفنگ شمارو روون تر میکنه.اکثر تفنگهای زیر 20 ژول با ساچمه های 7تا 8.5 گرین(کالیبر 4.5) سازگاری خوبی دارن.
از بین این ساچمه ها انتخاب راحتتر میشه.
موفق باشیدKhansariha (8)
یکی از عوامل سازگاری یک ساچمه با یک اسلحه برمیگرده به قدرت اسلحه شما وقتی از یک ساچمه ای مثل بارکودا 4.5 در اسلحه ای بالا 20 ژول استفاده میکنی یک دقت قابل قبول میده ولی وقتی پرومگنوم 4.5 رو با اسلحه بالا 20 ژول شلیک میکنی منحرف میشه چون کیفیت و بالاستیک لازم رو نداره ولی یک اسلحه ضعیفتر چون ساچمه رو با سرعت کمتری شلیک میکنه نمیتونه مسیر ساچمه رو منحرف بکنه.52 4.5 من با ساچمه های مثل بارکودا و پروهانتر عالی میزنه ولی با پرومگنوم ،ts10 ، دیابلو و پروگنوم اصلا خوب نمیزنه.
رضا جان شما پروهانتر از کجا گیر میاری؟
دوستان کسی یه ساپرت خوب که دم دست باشه نگفت....
منظورم اینه که من اگر پتو بزارم دیگه نمیتونم جهش به بالاش رو خنثی کنم....
بهترین ساپرت کیسه ای هست که با ماسه بادی پر شده است.پرو هانتر از قدیم برام مونده.
خوب چه جوری جهش به بالاشو مهار کنم با اون؟
سلام‎ ‎دوستان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ‏‎ ‎‏:جی اس بی نوک تیز ۱۵.۹ گرین چطوره؟ نوک تیزیش مثل مگنوم گامو نیست یه کم ملایمتره.
اگه منظورتون استراتون باشه تعریفی نداره. البته در مقایسه با اگزکت.
دوستان ساچمه ی نخجیر ساچمه ی خوبیه؟؟Khansariha (214)Khansariha (8)
اینم عکساش:

[تصویر: 53639316471106996828.jpg]

[تصویر: 97897840497960065659.jpg]

[تصویر: 64523066359851958642.jpg]
گروپ هاش رو بچه ها گذاشتند تو انجمن. من باش یه بسته زدم
به نسبت باقی ساچمه های ایرانی باکیفیت تره.مخصوصا تو فاصله های کم
این کلیپ به معرفی انواع ساچمه و کاربرد اونا میپردازه{به نظر من اگه یه تاپیک با همین نام داشته باشیم میتونه کمک کنه}Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع