انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من رو رین ساچمه های مختلف تست کردم بهترین ثبات شلیک وقدرت مربوط به سامیانگ بود وبهترین گروپ با باراکودا گرفتم .شاید هم از نظر روانی اون روز بهتر بودم .در هر حال مدتی بفکر باراکودا برای رین هستم.بلیزارد قدرتش کمتره وجی اس بی 18 گرین خیلی سازگارتره .
دوستان ساچمه نوک تیز JSB دقتش مثل ساچمه نوک گنبدیش هست؟
نه مدل staraton از نظر دقت پایین تر از محصولات جی اس بی با نوک گنبدی هست.چون این ساچمه مخصوص شکار و نفوذ در اجسام سخت ساخته شده نه هدف زنی.
اینم ساچمه معروف گامو پرو هانتر قدیمی که برای آقای مهردادی یکی از بچه های یزد عضو سایت خریدم تا ارسال کنم انشالله ساچمه پروهانتر 4.5 یکی از دقیقترینهاست که دیگه کمیاب شده این ساچمه خوش ساخت7.87 گرین هست

[تصویر: 2012_08_07_23_22_17.jpg]

[تصویر: 2012_08_07_23_18_55.jpg]

[تصویر: 2012_08_07_23_23_54.jpg]
نه عبدی جان این ساچمه ها اونجوریام که فکر میکنی زیاد دقیق نیستن.من 1 بستشو دوسال پیش گرفتم.هنوزم دارمش.متاسفانه روی هیچ تفنگی دقت نداره.البته کالیبر 4.5 منظورمه.حتی وایرخ80 با فنر ضعیف
حمید جان شاید روی تفنگ شما جواب نداده والا اینجا دارن خدا خدا میکنن واسش روی دیانا که خیلی عالی جواب میده رفتار ساچمه ها روی تفنگهای مختلف متفاوته حمید جون بازم از مهردادی و جاسم میخوام یه چندتا گروپ بزارن گروپ جاسم رو خودم فردا میزارم چون دارم میرم یزد دوربینامون انشالله داره میرسه جاسم هم براش یه 3-9*32 گرفتیم
با تشکر از دوست خوبم که به فکر من بودن انشالله ساچمه ها دستم برسه با مگنوم 350 گروپ تو فاصله های مختلف میزارم
مرسی عبدی جان.با 3مدل دیانا تست کردیم.دوستم با دیانا 68.خودمم با یه 350مگنوم مدل جدید و یبارم با 350 قدیمی.با وایرخم که هیچ فرقی نداشت.البته همه این تفنگا کالیبر4.5 هستن.
یکی از دوستان دنبال کالیبر 5.5 این ساچمه بود.برای 350 مگنوم.فکر میکنم 5.5 این ساچمه بهتر از 4.5 باشه.
البته شاید ما بد گروپ میگیریم.

ممنونKhansariha (8)
ههههههههههههههههه حمید اغراق میکنی شما تک تیراندازی انشالله فردا ما تست میزنیم و ÷س فردا مهردادی امید با خدا
من تقریبا 10-12 بسته ساچمه پرومگنوم 5.5 دارم که خوب بعضی هاش پرت می زنه و حتما هم می دونید که در بدترین زمان ها پرت می زنه . وقت هایی که یک کفتر تپل و مپل و ...
به فکرم زد که بیام و دست چینشون کنم تا فرصت های خوب شکار رو از دست ندم .
نظر شما چیه ؟ به نظرتون چه روشی بهتره ؟
لینک مرجع