انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون آقا محراب. نظر خودمم همینه که اونایی که وزن خیلی کمتری دارن چندان عملکرد خوبی ندارن.Khansariha (8)
ببخشید دوستان یه سوال دیگه هم در رابطه با ساچمه دارم. من ساچمه هارو کاملا با آب گرم و مایع ظرفشویی شستم و گذاشتم خشک شد و خدارو شکر هیچکدوم دفرمه نشد. من شنیدم برا افزایش دقت و قدرت اگه 2 قطره روغن به کل ساچمه های داخل قوطی اضافه کنیم تاثیر میزاره. کسی از اساتید میدونه جریان این چرب کردن ساچمه چیه؟ و چه تاثیری داره؟ بازم ممنون از همهKhansariha (8)
دوست عزیز در مورد دقت چیزی نمیتونم بگم اما ممکنه این کار سرعت ساچمه شلیک شده رو بیشتر کنه. اما خب باید مشخص کنید که چه روغنی میخواین بزنین چون اگر روغن نامناسب باشه بعد از مدتی رسوب میکنه و به سختی تمیز میشه و اینطوری دقت تفنگتون هم کمتر میشه.
اگر سربازی رفته باشین به احتمال زیاد کلاشنیکف تمیز کردین. اون حالت رسوبی که گفتم شبیه این دوده های خشک شده ی سیاه رنگی(گاز باروت) که تو قطعات داخلی کلاش وجود دارن و به سختی پاک میشن هست. البته این رسوبهایی که گفتم(کلاش) خشکتر و سرسخت تر هستن.Khansariha (8)
سلام دوستان
بنظرتون ساچمه های سر تخت توی شکار پرنده های کوچیک چطور عمل میکنن؟
شوک بیشتری به پرنده میده(بدن پرنده رو میترکونه) و بهتر اون رو میکشه.
اما نوک تیز یا نوک گرد ها بیشتر نفوذ میکنن و ممکنه بعد از طی مسافتی پرنده بیافته.
با سلام ساچمه هایی که من استفاده میکنم.که از ts-22 خیلی راضی هستم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من بیشتر برا شکار از پرو مگنوم استفاده میکنم متاسفانه تو فصل شکار چند بار من باهاش کبوتر زدم و از دو طرف سینه تیر عبور کرده بود اما راحت پرنده پرواز میکرد و 50 متر اونطرف تر باید بازم دنبالش میکردی تا بگیریش.دوستانی که این ساچمه رو کرنو کردن تو یکی از تاپیک ها دیدم با کمال تعجب از جی اس بی سرعت تیرش بیشتر شده بود شاید اتفاقی بوده اما واقعا سرعت تیر زیاده و خیلی سریع از بدن شکار عبور میکنه.برا سایز کبوتر باید به فکر ی ساچمه با قدرت تخریب بهتر باشم.اما خوب نسبت به قیمتش کار راه بندازه.
سلام من از ساچمه های دیسکاوری و هالوپوینت و جی اس بی 18 استفاده می کنم اون دوتای اولی تا 70 متر واسه شکار عالی جواب دادن Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-03-14 01:38 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
من بیشتر برا شکار از پرو مگنوم استفاده میکنم متاسفانه تو فصل شکار چند بار من باهاش کبوتر زدم و از دو طرف سینه تیر عبور کرده بود اما راحت پرنده پرواز میکرد و 50 متر اونطرف تر باید بازم دنبالش میکردی تا بگیریش.دوستانی که این ساچمه رو کرنو کردن تو یکی از تاپیک ها دیدم با کمال تعجب از جی اس بی سرعت تیرش بیشتر شده بود شاید اتفاقی بوده اما واقعا سرعت تیر زیاده و خیلی سریع از بدن شکار عبور میکنه.برا سایز کبوتر باید به فکر ی ساچمه با قدرت تخریب بهتر باشم.اما خوب نسبت به قیمتش کار راه بندازه.

سلام
دوست عزیز دلیل اصلی اینکه پرو مگنوم از بدن شکار رد میشه سخت تر بودن سرب اون نسبت به jsb هست.
ساچمه با جنس نرم تر زودتر دچار دفرمگی میشه که این باعث میشه تخریب بافت بیشتر بشه و شکار سریع از پا در بیاد. اما اگه جنس ساچمه سخت تر باشه این دفرمگی کمتره و ساچمه تمایل به سوراخ کردن داره.
Khansariha (8)
[sizeسلام.
اره دقیقا درست میفرمایید.پرومگنوم به درد تو در و دیوار زدن بیشتر میخوره اما واقعا قیمت ساچمه ها بالاست..
ی ساچمه ارزونتر و نسبتا دقیق و نرم مناسب برا شکار چه ساچمه ای توصیه میکنید.لطف کنید قیمت هم بگید ممنون میشم.
لینک مرجع