انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دقت چی میشه؟فکر نکنم این ساچمه های دست ساز دقت خوبی داشته باشن
منم با احسان عزیز موافقم Khansariha (8)
هرگونه دفرمه شدن دامنه و تنه باعث کاهش دقت میشود البته شاید بعنوان یک رابیت مگنوم برای 4.5 بتونه کارساز باشه این ابتکار هم در نوع خودش جالبه Khansariha (256)
(2012-05-31 09:20 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم با احسان عزیز موافقم Khansariha (8)
هرگونه دفرمه شدن دامنه و تنه باعث کاهش دقت میشود البته شاید بعنوان یک رابیت مگنوم برای 4.5 بتونه کارساز باشه اونم فقط در فواصل کوتاه البته این ابتکار در نوع خودش جالبه Khansariha (214)

البته با ساچمه هایی که درست کردم گروپ هم گرفتم که با پرو مگنوم گروپ خوبی در نیومد و کلا من با پرومگنوم 4.5 هم هیچ وقت گروپ خوبی نگرفتم ولی با گامو مچها که درست کردم تو فاصله 20 متری گروپش خیلی عالی بود انشالله تو فواصل دور یه گروپ با این ساچمه ها میزارم و نتایجش رو اینجا با عکس میزارم . البته این یه طرح ابتدایی بود و در آینده قصد دارم یه لوله حالت قیف درست کنم که از یه طرف ساچمه 5.5 بره توش و با فشار از اون طرفش 4.5 بیاد بیرون
(2012-05-31 09:45 AM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.......... البته این یه طرح ابتدایی بود و در آینده قصد دارم یه لوله حالت قیف درست کنم که از یه طرف ساچمه 5.5 بره توش و با فشار از اون طرفش 4.5 بیاد بیرون
از 5.5 به 4.5 لوله بصورت قیف باشه ؟!!!!!!!
دوست عزیز مطمئن باشید اگر هم بتوان چنین لوله ای درست کرد این لوله مرتب با گرفتگی ساچمه روبرو میشه حتی اگر تفنگ PCP باشه Khansariha (214)
حالا اگر مثل بعضی لوله های فابریک 01. تا 02.میلیمتر لوله بسمت تاج تنگ و تغییر داشته باشه باز یک حرفی ولی نه در حد یک میلیمتر !!!!!!! Khansariha (214)
(2012-05-31 11:08 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-05-31 09:45 AM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.......... البته این یه طرح ابتدایی بود و در آینده قصد دارم یه لوله حالت قیف درست کنم که از یه طرف ساچمه 5.5 بره توش و با فشار از اون طرفش 4.5 بیاد بیرون
از 5.5 به 4.5 لوله بصورت قیف باشه ؟!!!!!!!
دوست عزیز مطمئن باشید اگر هم بتوان چنین لوله ای درست کرد این لوله مرتب با گرفتگی ساچمه روبرو میشه حتی اگر تفنگ PCP باشه Khansariha (214)
حالا اگر مثل بعضی لوله های فابریک 01. تا 02.میلیمتر لوله بسمت تاج تنگ و تغییر داشته باشه باز یک حرفی ولی نه در حد یک میلیمتر !!!!!!! Khansariha (214)
فکر کنم شما یخورده منظور ایشون را بد متوجه شدید ، ایشون قصد دارند که یک لوله مخروطی (نه لوله تفنگ) برای تبدیل ساچمه 5.5 به 4.5 درست کنند
احتمالا لوله بدون خان هم باید باشه و ساچمه با فشار زیاد از داخلش عبور میکنه
بله ظاهرا بد متوجه شدم خخخخخخ Khansariha (8)
ممنون علیرضا جان فکر کردم لوله تفنگ مدنظر هست . Khansariha (256)
البته چیزی که ایشون منظورشون هست فکر کنم یک استوانه کوچیک با یک سمبه هست تا یک لوله Khansariha (214)
اینم جهت اطلاع دوستمون
فرم دادن سرب بوسیله استوانه و سمبه
[تصویر: 13384595641.jpg]

اینم یک نمونه غالب بصورت پیچی
[تصویر: 13384595642.jpg] [تصویر: 13384595643.jpg]
(2012-05-31 01:38 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله ظاهرا بد متوجه شدم خخخخخخ Khansariha (8)
ممنون علیرضا جان فکر کردم لوله تفنگ مدنظر هست . Khansariha (256)
البته چیزی که ایشون منظورشون هست فکر کنم یک استوانه کوچیک با یک سمبه هست تا یک لوله Khansariha (214)
اینم جهت اطلاع دوستمون
فرم دادن سرب بوسیله استوانه و سمبه
[تصویر: 13384595641.jpg]

اینم یک نمونه غالب بصورت پیچی
[تصویر: 13384595642.jpg] [تصویر: 13384595643.jpg]

فقط من موندم تو اون قالب سه تیکه بالایی وقتی سرب داخل استوانه قرار بگیره و از دو طرف به وسیله سمبه ها شکل بگیره اون کمربند ساچمه که باریکتر از دو طرف ساچمه هست چطور شکل میگیره چون تا جایی که من میبینم استوانه اصلی یه تیکس و اگه وسطش طوری باشه که وسط ساچمه هم باریکتر بشه برا در اومدن ساچمه از قالب مشکل پیش میاد
محصولات H&N
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی با این ساچمه های گامو ts10 کار کرده ؟ رو بستش که نوشته long distance ( برای فواصل دور ) قد کشیده ای هم داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2012-06-02 07:22 PM)mehrdadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی با این ساچمه های گامو ts10 کار کرده ؟ رو بستش که نوشته long distance ( برای فواصل دور ) قد کشیده ای هم داره

آره من کار کردم...هنوز هم نصف بستش رو دارم.....با اسلحه دیانا 45 من خیلی افت داره....خیلی سنگینه...البتته کالیبر 4.5...از فاصله 10 متری یک وجب زیر برخورد پرو مگنوم میخوره.....خیلی افتضاحه...البته به نظرم تقلبی باشه...اخه یکیش به زور جا میره...یکیش کیپ جا میره..یکیش هم وقتی می خوای لوله رو ببندی از عقب می افته...بعضی هاش هم که ما شا الله وقتی میزاری تو لوله از سر جلو می افته...آخر خنده هستند این ساچمه های تی اس 10 من..دامنشون خیلی نا موزونه..هر کدوم یه شکلیه....نخری بهتره...من 13 هفته پیش خریدم 7000 تومان از شیراز
لینک مرجع