انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-06-10 12:17 AM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان باراکودا 4.5 چند گرینه؟برای قدرت وایرخ 80 خوبه؟

10.65 گرین ، فکر کنم یذره واسه وایرخ 80 سنگین باشه ولی درعوض jsb8.5 گرینی وزن مناسب و کیفیت ساخت فوق العاده ای داره
[تصویر: hn.bmp]
همان طوری که بچه ها گفتن بارکودا ساچمه ای هست که روی اکثر airrifle ها جواب میده
مشخصاتش رو با عکس گذاشتم.
روی جعبه باراکودا و کاتالوگ اون هم اشاره کرده که برای 25 ژول به بالا مناسب
با سلام
منم با نظر دوست عزيزمون موافقم ، باراكودا سنگينه واسه تفنگهاي زير 20 ژول
ولي JSB 8.5 عالي در حد تيم ملي
يا علي
دوستان به نظر شما برای شکار کراسمن هالوپوینت بهتره یا کراسمن سرگنبدی؟برای شکار تو فواصل بالای 30متر میخوام.کالیبر 4.5.وزن هر کدوم چند گرینه؟
مرسیKhansariha (8)
(2012-06-14 07:30 AM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظر شما برای شکار کراسمن هالوپوینت بهتره یا کراسمن سرگنبدی؟برای شکار تو فواصل بالای 30متر میخوام.کالیبر 4.5.وزن هر کدوم چند گرینه؟
مرسیKhansariha (8)
وزن هردو کراسمنها در کالیبر 5.5 یکی است (14.3gr) ولی در کالیبر 4.5 متفاوت هستند.
برای کالیبر 4.5
Crosman Ultra Magnum 10.5g و Crosman Hollow Point 7.9g
[تصویر: 13396576001.jpg]
کمی قدرت تخریب هالوپوینتها بخاطر حفره ای که دارند بالاتره (تراکم هوا و تولید جریانهای ضربه ای )‌ درواقع تخریب بیشتری در بافت ایجاد میکنه من آزمایش اینها را روی سیب و بعضی اشیا دیدم . Khansariha (214)
[تصویر: 13396590581.jpg]
اگر کالیبر 5.5 بود چون هردو یک ضریب بالستیک را داشتند من هالوپوینت را ترجیح میدادم ولی درکالیبر 4.5 بنظر من موضوع کمی فرق میکنه چون ساچمه الترا در این کالیبر سنگینتره و بلطبع بالستیکش هم بیشتره (مناسب شکار در فواصل دور)‌ البته اینجا کمی به توانائی سلاح هم نگاه میکردم . موفق باشید Khansariha (256)
جی اس بس مانستر که روی 54 عالی جواب دادKhansariha (48)
سلام خدمت اساتيد.دوستان اطلاعاتي در مورد اين نوع پرو مگنوم دارن؟چه فرقي با نوع رايج در بازار داره؟
[تصویر: 13399214771.jpg] 
اینا بسته بندی قدیمن امیر جان. از لحاظ کیفیت هم خیلی بهتر بودن.Khansariha (8)
دكتر جان تو كرج يه مغازه هست قيمتشو زده 9000 تومن، ارزش داره ؟
لینک مرجع