انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات شما برای ساچمه مناسب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به دوستانی که دیانا ی سری 50 و با کالیبر 22 دارن توصیه میکنم حتما ساچمه کراسمن نوک تیز pointed رو امتحان کنند.رو تفنگ من بسیار خوب جواب میده.خصوصا برای شکار دقت قابل قبئلی دارهKhansariha (8)
به نظر شما با کیفیت ترین ساچمه 5.5 گامو برای شکار چی هست؟البته برای تفنگ های با قدرت 16-20 ژول
برای وایرخ 85 چه ساچمه ای رو پیشنهاد میدید؟
شاید اکثرا نظرتون گامو پرو مگنوم یا مگنوم باشه ولی این جدیدا اصلا کیفیت ندارن اگه از مارک h&n ساچمه ارزون قیمت سراغ دارید لطف کنید معرفی کنید
(2011-10-30 10:36 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر شما با کیفیت ترین ساچمه 5.5 گامو برای شکار چی هست؟البته برای تفنگ های با قدرت 16-20 ژول
برای وایرخ 85 چه ساچمه ای رو پیشنهاد میدید؟
شاید اکثرا نظرتون گامو پرو مگنوم یا مگنوم باشه ولی این جدیدا اصلا کیفیت ندارن اگه از مارک h&n ساچمه ارزون قیمت سراغ دارید لطف کنید معرفی کنید

درود بر شما

از ساچمه pro hunter استفاده کن که عالی جواب میده.برای اطمینان خاطر هم یه گروپ

میتونی از این ساچمه بگیری که دیگه جای شکی برات باقی نمونه.

ضمنا ارسال شماره 248 این تاپیک رو هم میتونید ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عبدالرحمن جان مانستر رو داري هنوز . درستش كردي . ساچمه جي اس بي اگزكت كه وزنش 15.9 گرينه و براي مانستر سبك نيست بنظرت؟
اقای نظری سبک وزنی از دقت این ساچمه چیزی کم نمیکنه محاسباتشو اگه به چرگان بدید کیلزون با این ساچمه و پایه کوتاه واسلحه های اوانیکس که قدرت خوب دارن شاید تا 45 متر هم برسه Khansariha (8)
.
درفایل زیر تصاویر انواع ساچمه رو کنار هم چیدم تا مورد استفاده دوستان باشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم تصویر با کیفیت پایینش برای آگاهی از محتویات فایل

[تصویر: sample_resize.jpg]

شادکام و سلامت باشید همگی
کار بسیار زیبایی کردی آقا حامد.

یه خبر خوب برای دوستانی که به دنبال یه ساچمه با کیفیت و با وزن مناسب برای تفنگهای فنری حدود 16 تا 20 ژول میگردند(مثل دیانا 35 و 31 یا وایرخ 85 یا 57) دیروز در مغازه سمسارزاده ساچمه های RWS از نوع superdome دیدم که قیمت یه بسته 4.5 با 500 تا ساچمه را میگفت 19500 و از نظر کیفیت ساخت ظاهر خیلی خوبی داشت و 100 درصد ساخت خود آلمان

عکس این ساچمه ها در پست قبلی موجوده(ردیف یکی مونده به آخر و ساچمه سومی از چپ)
داغ دلم تازه شد حامد جانKhansariha (226) کلا 80 درصد اینا نایابه امروز فردسی بودم خداییش فقط گامو های بی کیفیت جدید داشتن.Khansariha (290)
سلام بر دوستان
من یه بسته کراسمن پرمیر از طریق مسیح جون تهیه کردم ولی به نظرم باراکودا از این ساچمه بهتر هست
این ساچمه ها از لحاظ سایز متفاوت هستند البته همه سفت جا میرن اما بعضی سفت تر
دقت هم بعد از باراکودا قرار میگیره ولی با این وجود دقت بالایی داره
halfman عزیز..من می خواستم کراسمن پرمیر تهیه کنم..یعنی دیگه دنبالش نباشم؟
البته منم شندیم کالیبر 4.5 اینها زیاد جالب نبوده از نظر قالب ..ولی نمی دونم این موضوع در خصوص 5.5 هم صدق می کنه؟
لینک مرجع